Aktuality

Psychologická poradňa opäť ONLINE!

Aktuality | Streda, 29. August 2018

obrazok
Už znova môžete písať do našej psychologickej poradne. Budú tu pre vás Biba a Ľubka, dve mladé absolventky psychológie.
Píšte na psycholog@icm.sk

Vaše ICM

Viac informácii

VYUŽÍVAME ONLINE PRIESTOR

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 30. November 2020

obrazok
V čase pandemických opatrení ani my neustávame a využívame priestor pre profesionalizáciu svojho tímu účasťou na online vzdelávaniach z rôznych oblastí. Nové vedomosti a nadobudnuté zručnosti využijeme pri práci s mládežou, či už online formou alebo formou osobných stretnutí s mladými ľuďmi, na ktorých sa už veľmi tešíme a dúfame, že nám to už čoskoro situácia dovolí.

Viac informácii

Športom k podnikavosti

SYTEV KN Spravodajstvo | Piatok, 27. November 2020

Vo štvrtok 26. novembra sme usporiadali ďalšiu online diskusiu s Matejom Lichtmanom, ktorý sa venuje športu a pôsobí ako tréner pre deti, mládež ale aj dospelých. V úvode nám priblížil svoje začiatky ako športovec. Celý jeho život sa točil okolo športu a preto aj jeho ďalšie kroky smerovali na FTVŠ.

Potom nám priblížil nám jeho trénerske začiatky. Venujú sa deťom od 16 mesiacov až po dospelých a práve v gymnastike je dôležité začať už v skorom…

Viac informácii

Talentom k podnikavosti (Travelistan)

SYTEV KN Spravodajstvo | Utorok, 24. November 2020

V pondelok 23. 11. sme organizovali ďalšiu online diskusiu a naše pozvanie tentokrát prijali Martin a Peter z Travelistanu. Táto diskusia nebola nijak tematicky zameraná, išlo hlavne o inšpiratívnu cestu mladých ľudí, ako dokázali vybudovať úspešnú „cestovku“. Všetko začalo vďaka ich vášní k cestovaniu a v minulosti taktiež pôsobili ako sprievodcovia.

Úvodná časť diskusie bola zameraná na asi najslepdovanejšiu expedíciu a tou bol prechod cez Beringov…

Viac informácii

Talentom k podnikavosti (Ako vzniká hudba)

SYTEV KN Spravodajstvo | Pondelok, 23. November 2020

V piatok 20. novembra sme organizovali ďalšiu online diskusiu s Ľubomírom Mazákom, hudobným producentom. Na úvod nám Ľubo priblížil jeho hudobné začiatky. Ako sám povedal, ako každý chalan chcel hrať futbal, ale ako syn hudobníkov chodil aj na rôzne hudobné nástroje.

Po čase začal hrať v rôznych kapelách a koncertovali po celom Slovensku. Koncerty mávali naplánované až na rok dopredu. Bližšie nám niečo povedal aj o tomto živote počas koncertovania,…

Viac informácii

Talentom k podnikavosti (Radoslav Mizera a Start-up Solved)

SYTEV KN Spravodajstvo | Streda, 11. November 2020

V utorok 10. novembra sme usporiadali ďalšiu z našich online diskusií. Tieto diskusie smerujeme hlavne na mladých ľudí a dnešným inšpiratívnym hosťom bol spoluzakladateľ slovensko-fínskeho start-upu Solved.

Rado nám porozprával jeho začiatky počas štúdia vo Viedni a to, ako sa k ekologickej alebo environmentálnej ekonómii dostal. Potom spolu s fínskymi kolegami prišiel práve na spoločný start-up a vytvorili platformu Solved, ktorá slúži na prepájanie špecialistov…

Viac informácii

Bezpečne a zdravo (Online diskusia s Petrom Zubkom)

SYTEV KN Spravodajstvo | Utorok, 10. November 2020

V pondelok 9. novembra sme organizovali ďalšiu online diskusiu s učiteľom a trénorom mládežníckych kategórii MŠK Žilina Petrom Zubka. Diskusia bola zameraná aj na to, aké nové trendy sa v oblasti športu využívajú.

Peter nám na úvod priblížil, ako sa k športu dostal a ako to bolo so športom v minulosti. Je pravda, že deti športovali v minulosti viac a celkovo sa viac hýbali. V dnešnej dobe je tu veľa rozptýlení v podobe technológii ale aj sociálnych sietí,…

Viac informácii

„Nie je mi to jedno- záleží mi na mieste, kde žijem a študujem“

Aktuality | Piatok, 06. November 2020

obrazok
Asociácia krajských rád mládeže vyhlasuje kreatívnu súťaž krátkych videí. Zapojiť sa môže každý vo veku 15 – 30 rokov, kto v stanovenom termíne do 30. Novembra 2020 do 24:00 h doručia originálne video, ktoré spĺňa tieto pravidlá:

Viac informácii

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých