Aktuality

Pomoc deťom v africkej Ugande

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 10. Jún 2008

Parlament mladých Partizánčanov pod záštitou Informačného centra mladých v Partizánskom sa 22. mája zapojil do verejnej zbierky Unicef Modrý gombík. Desať prváčok a dvaja druháci SPŠ oslovovali ľudí s prosbou venovať finančný príspevok na pomoc deťom v africkej Ugande.

Viac informácii

Ako si udržať zdravý životný štýl

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 09. Jún 2008

Informačné centrum mladých, n.o. Martin pozýva mladých ľudí aj širokú verejnosť na workshop v rámci aktivít projektu “Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom”, ktorý sa bude konať dňa 11. júna 2008 o 10,35 hod. v priestoroch RDMOM v Martine, ul. V. Paulinyho Tótha 3. Hlavnou témou bude: Ryby v jedálnom lístku - obrovská posila pre zdravie.

Projekt je spolufinancovaný MŠ SR

Viac informácii

SPOLUPRÁCA PRI ORGANIZOVANÍ MDD V LUTILE

ICM LU Spravodajstvo | Nedeľa, 08. Jún 2008

Informačné centrum mladých v Lutile sa spolupodieľalo na organizovaní Medzinárodného dňa detí, ktorý sa toho roku konal dňa 7.6. 2008 na obecných tenisových kurtoch. Naše informačné centrum sa pravidelne aktívne podieľa na všetkých podobných podujatiach organizovaných pod záštitou obecného úradu a tým aj na kultúrnom a spoločenskom živote obce.

Viac informácii

Mládežnícka rada ICM

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 02. Jún 2008

obrazok
Na májovom stretnutí Mládežníckej rady ICM v Banskej Bystrici sa opäť zišli zástupcovia študentov z banskobystrických škôl, aby si prevzali množstvo informačných materiálov a propagačných letákov, ktoré im pracovníci ICM pripravili za účelom informovanosti čo najväčšieho počtu mladých ľudí v meste pod Urpínom. Keďže sa leto nenávratne blíži a s ním aj čas prázdnin, väčšina informácií sa týkala využitia voľného času v letných mesiacoch júl a august.…

Viac informácii

Rasizmus, xenofóbia

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 02. Jún 2008

Informačné centrum mladých v Banskej Bystrici v mesiaci máj zorganizovalo niekoľko besied na tému „Rasizmus, xenofóbia“. Tieto besedy sa realizovali na základných školách, a ich cieľom bolo oboznámiť žiakov s tématikou rasizmu a xenofóbie, vysvetliť im, čo tieto pojmy znamenajú, ako bojovať proti diskriminačnej teórii, ktorá hlása nerovnocennosť ľudských rás a poukázať na to, že rasizmus nemá byť tolerovaný a už vôbec nie podporovaný. Snahou bolo vysvetliť…

Viac informácii

Zdravý životný štýl v mojom rebríčku hodnôt

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 27. Máj 2008

Informačné centrum mladých, n.o. Martin pozýva mladých ľudí aj širokú verejnosť na workshop v rámci aktivít projektu “Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom”, ktorý sa bude konať dňa 28. mája 2008 o 10,30 hod. v priestoroch RDMOM v Martine, ul. V. Paulinyho Tótha 3. Jeho hlavným cieľom je podnietiť a motivovať mladých ľudí starať sa o svoje zdravie.

Projekt je spolufinancovaný MŠ SR

Viac informácii

NA VLASTNÉ OČI - UNICEF

ICM LU Spravodajstvo | Sobota, 24. Máj 2008

Informačné centrum mladých v Lutile v spolupráci s dobrovoľníkmi z organizácie UNICEF a pri príležitosti prebiehajúcej akcie Týždeň modrého gombíka, počas ktorého prebiehala dobročinná finančná zbierka vo viacerých mestách Slovenska na pomoc opusteným deťom a sirotám v africkej Ugande, zorganizovalo dňa 24.5. 2008 premietanie dokumentárneho filmu spojeného s následnou besedou pod názvom Na vlastné oči.

Viac informácii

Bambiriáda 2008 - festival práce s deťmi a mládežou v Martine

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 20. Máj 2008

Dňa 17. Mája 2008 sa v priestoroch Hviezdoslavovho parku v Martine konala Bambiriáda 2008 – festival práce s deťmi a mládežou pod záštitou primátora mesta Andreja Hrnčiara, ktorou sa tiež chceli mladí ľudia a organizácie pracujúce s mládežou v meste Martin pripojiť ku kandidatúre mesta Martin na Európske hlavné mesto kultúry v roku 2013 (EHKM 2013). Hlavným organizátorom bol Martinský parlament mladých v spolupráci s Informačným centrom mladých, n.o. v Martine a o.z.…

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  269 270 271 272 273 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých