Aktuality

Poznávací zájazd - Múzeum koncentračného tábora Oswiečim

Aktuality | Streda, 05. November 2008

obrazok Mesto Prievidza v spolupráci s Informačným centrom mladých Prievidza Vás pozýva na poznávací zájazd do múzea koncentračného tábora Oswiečim.

Viac informácii

Beseda o Sýrii

ICM ZV Spravodajstvo | Pondelok, 03. November 2008

Milí priatelia, cestovatelia a milovníci ďalekých ciest, dovoľujeme si Vás pozvať na besedu so študentom Lacom Bírom, ktorý nám prostredníctvom fotiek, zážitkov a skúseností priblíži exotickú Sýriu.
Beseda sa uskutoční dňa 10. novembra 2008 o 17.00 hod. v centre Informačného Centra Mladých, ktoré sídli v budove pošty na námestí (Sládkovičova 2, Zvolen, 2. poschodie)

Tesíme sa na Vašu účasť.

Viac informácii

Kariérne poradenstvo

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 30. Október 2008

Informačné centrum mladých, n.o. Martin ponúka mladým ľuďom kariérne poradenstvo, v rámci ktorého sa môžu poradiť s odborníkom v tejto oblasti na témy: profesijná orientácia, kariéra – jej tvorba a budovanie, svet práce, komunikácia, ambície a ašpirácie, chcem spoznať svoje schopnosti, záujmy, moje silné a slabé stránky .

Viac informácii

Červené stužky

ICM SV Spravodajstvo | Piatok, 24. Október 2008

ICM Snina sa zapája do celoslovenskej kampane Červené stužky, ktorú organizuje Gymnázium sv. Františka z Assisi v Žiline . Kampaň Červené stužky začala 1.9.2008 a vyvrcholí dňa 1.12.2008 na Svetový deň boja proti AIDS. AIDS je celosvetový problém, ktorý sa dotýka aj Slovenska a každého jedného z nás.Podrobnejšie informácie o celoslovenskej kampani sú na http://www.cervenestuzky.sk

Viac informácii

Pozvánka na besedu

ICM SV Spravodajstvo | Piatok, 24. Október 2008

ICM Snina a CVČ Vás srdečne pozývajú na besedu s Mgr. Nadeždou Kriškovou z Pedagogicko-psychologickej poradne. Téma: Keď sa človek stane tovarom. Obchod s ľuďmi. Beseda sa uskutoční dňa 13.11.2008 o 15.00 v priestoroch MP na Staničnej 1026 v Snine

Viac informácii

Infodeň : „Cesta k povolaniu”

ICM PU Spravodajstvo | Streda, 22. Október 2008

ICM Púchov a študentský klub pri Gymnáziu v Púchove pripravili dňa 9.októbra 2008 infodeň pod názvom „Cesta k povolaniu“. Podujatie bolo určené pre mladých ľudí, ktorých čaká v blízkej budúcnosti rozhodovanie o svojom budúcom povolaní. V rámci tejto aktivity 40 študentov využilo možnosť zúčastniť sa najväčšieho študentského veľtrhu v Slovenskej republike pod názvom AKADÉMIA a VAPAC v Bratislave.

Viac informácii

Právnik pre teba

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 22. Október 2008

Ocitol si sa v situácii, pri ktorej by Ti vedel poradiť právnik??? Informačné centrum mladých Partizánske Ti ponúka právne poradenstvo poskytované právnikom JUDr. Petríkom. Môžeš sa hlásiť osobne v Informačnom centre mladých (Februárová 2- Dom Služieb Alfa), telefonicky 038/749 28 05, prípadne e –mailom: partizanske@icm.sk.

Poradenstvo Ti bude poskytnuté bezplatne a anonymne.

Viac informácii

Očami mladých II. ročník

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 22. Október 2008

Informačné centrum mladých v Partizánskom vyhlasuje II. ročník výstavy a súťaže prác mladých talentovaných amatérov vo veku do 30 rokov s názvom „Očami mladých“ v súťažných kategóriách


  • FOTOGRAFIA (min. formát A5)

  • MAĽBA (min. formát A4)

  • VOĽNÁ TVORBA(drevo, papier, hlina, kov, koža..)


výstava sa uskutoční v priestoroch výstavnej siene ARTP CENTRA 10.- 14.11.2008 denne…

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  271 272 273 274 275 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých