Aktuality

Slovník pre občiansku výchovu a prácu s mládežou

Aktuality | Štvrtok, 30. August 2007

Slovník pre študentov (ale aj učiteľov) občianskej výchovy a nauky o spoločnosti na základných a stredných školách je teraz aj v slovenskom jazyku. Elektronická verzia prináša slovenské ekvivalenty anglických a nemeckých termínov, čo umožní našim študentom kompetentne komunikovať so svojimi partnermi v priestore Európskej únie alebo na svete.

Viac informácii

Neznalosť ľudských práv minulosťou

Aktuality | Streda, 29. August 2007

obrazokZdruženie informačných a poradenských centier mladých v SR prináša pre mladých ľudí a pracovníkov s mládežou zaujímavú a inovatívnu učebnú pomôcku, vďaka ktorej sa vyučovanie ľudských práv stane atraktívne a ich neznalosť bude minulosťou.
Sada pracovných listov vydaných v rámci kampane "Každý iný - všetci…

Viac informácii

ICM vyzývajú k darovaniu krvi

Aktuality | Pondelok, 20. August 2007

.obrazokInformačné centrá mladých vyzývajú mladých ľudí k záchrane ľudských životov, prostredníctvom darovania krvi. Práve cez prázdniny je možnosť využiť chvíle voľna a pripojiť sa k darcom krvi, ktorých je v týchto mesiacoch nedostatok.
Národná transfúzna služba Slovenskej republiky…

Viac informácii

Súťaž: Plagát k Európskemu dňu jazykov 2007

Aktuality | Štvrtok, 16. August 2007

Jazykové a kultúrne inštitúty európskych krajín v Bratislave sa rozhodli zorganizovať súťaž na podporu jazykového vzdelávania a propagáciu Európskeho dňa jazykov. Úlohou súťaže je navrhnúť plagáty na podporu dôležitosti učenia sa jazykov, vzájomného porozumenia, jazykovej a kultúrnej rozmanitosti.

Viac informácii

Eurotarifa zlacňuje roaming v EÚ

Aktuality | Streda, 08. August 2007

Od pondelka 30.7.2007 môžete žiadať od vášho operátora o aktivovanie novej Eurotarify, ktorá vám zníži roamingové náklady na telefonovanie v krajinách Európskej únie až do výšky 70 percent. Ak ponuku Eurotarify vášho operátora prijmete, budete môcť využiť výhody nižších sadzieb najneskôr do jedného mesiaca, teda prvé lacnejšie hovory budete môcť spraviť v septembri 2007.

Viac informácii

Dvanásty august bol dňom informovanej mládeže

Aktuality | Streda, 08. August 2007

Dvanásteho augusta si pripomenuli mladí ľudia na celom svete Medzinárodný deň mládeže. Vďaka Informačným centrám mladých sa mládež na Slovensku môže pýšiť prívlastkom informovaná.

V súčasnosti je informácia jedným zo základných pilierov dobrého uplatnenia sa v spoločnosti. Pre mladého človeka je preto nesmierne dôležité nájsť tie správne a aktuálne informácie, ktoré potrebuje k svojmu štúdiu, práci, alebo pri riešení problémov.

Viac informácii

Mládež v akcii - predkladací termín

Aktuality | Utorok, 07. August 2007

NA Mládež v akcii pripomína, že najbližší predkladací termín grantového programu EÚ Mládež v akcii je 1. 9. 2007.
Keďže 1. september pripadá na sobotu, upozorňujeme všetkých žiadateľov, že Národná agentúra Mládež v akcii bude považovať za oprávnené projekty len tie projekty, ktoré budú mať pečiatku pošty najneskôr 1. september 2007.

Viac informácii

Projekt Tesco Charita 2008

Aktuality | Streda, 01. August 2007

Tesco Charita roku je projekt, ktorý má za cieľ podporiť každý rok jednu vybranú neziskovú organizáciu s celoštátnou pôsobnosťou, ktorá pracuje v sociálnej oblasti. V rámci spoločného projektu Tesco poskytuje predajné plochy svojich obchodov, PR a marketingovou podporu i prácu svojich zamestnancov k zabezpečeniu finančnej zbierky a doprovodných aktivít usporiadaných vybranou organizáciou.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  285 286 287 288 289 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých