Aktuality

ICM vyzývajú k darovaniu krvi

Aktuality | Pondelok, 20. August 2007

.obrazokInformačné centrá mladých vyzývajú mladých ľudí k záchrane ľudských životov, prostredníctvom darovania krvi. Práve cez prázdniny je možnosť využiť chvíle voľna a pripojiť sa k darcom krvi, ktorých je v týchto mesiacoch nedostatok.
Národná transfúzna služba Slovenskej republiky…

Viac informácii

Súťaž: Plagát k Európskemu dňu jazykov 2007

Aktuality | Štvrtok, 16. August 2007

Jazykové a kultúrne inštitúty európskych krajín v Bratislave sa rozhodli zorganizovať súťaž na podporu jazykového vzdelávania a propagáciu Európskeho dňa jazykov. Úlohou súťaže je navrhnúť plagáty na podporu dôležitosti učenia sa jazykov, vzájomného porozumenia, jazykovej a kultúrnej rozmanitosti.

Viac informácii

Eurotarifa zlacňuje roaming v EÚ

Aktuality | Streda, 08. August 2007

Od pondelka 30.7.2007 môžete žiadať od vášho operátora o aktivovanie novej Eurotarify, ktorá vám zníži roamingové náklady na telefonovanie v krajinách Európskej únie až do výšky 70 percent. Ak ponuku Eurotarify vášho operátora prijmete, budete môcť využiť výhody nižších sadzieb najneskôr do jedného mesiaca, teda prvé lacnejšie hovory budete môcť spraviť v septembri 2007.

Viac informácii

Dvanásty august bol dňom informovanej mládeže

Aktuality | Streda, 08. August 2007

Dvanásteho augusta si pripomenuli mladí ľudia na celom svete Medzinárodný deň mládeže. Vďaka Informačným centrám mladých sa mládež na Slovensku môže pýšiť prívlastkom informovaná.

V súčasnosti je informácia jedným zo základných pilierov dobrého uplatnenia sa v spoločnosti. Pre mladého človeka je preto nesmierne dôležité nájsť tie správne a aktuálne informácie, ktoré potrebuje k svojmu štúdiu, práci, alebo pri riešení problémov.

Viac informácii

Mládež v akcii - predkladací termín

Aktuality | Utorok, 07. August 2007

NA Mládež v akcii pripomína, že najbližší predkladací termín grantového programu EÚ Mládež v akcii je 1. 9. 2007.
Keďže 1. september pripadá na sobotu, upozorňujeme všetkých žiadateľov, že Národná agentúra Mládež v akcii bude považovať za oprávnené projekty len tie projekty, ktoré budú mať pečiatku pošty najneskôr 1. september 2007.

Viac informácii

Projekt Tesco Charita 2008

Aktuality | Streda, 01. August 2007

Tesco Charita roku je projekt, ktorý má za cieľ podporiť každý rok jednu vybranú neziskovú organizáciu s celoštátnou pôsobnosťou, ktorá pracuje v sociálnej oblasti. V rámci spoločného projektu Tesco poskytuje predajné plochy svojich obchodov, PR a marketingovou podporu i prácu svojich zamestnancov k zabezpečeniu finančnej zbierky a doprovodných aktivít usporiadaných vybranou organizáciou.

Viac informácii

Novinárska cena EÚ “Za rozmanitosť. Proti diskriminácii.”

Aktuality | Štvrtok, 26. Júl 2007

Jednou z aktivít kampane Európskej Únie s názvom "Za rozmanitosť. Proti diskriminácii" a ktorá momentálne prebieha aj na Slovensku, je súťaž ´Novinárska cena 2007´( Journalist Award 2007 ). Prihlásiť sa do nej môžu žurnalisti zo všetkých 27 členských štátov EÚ pôsobiaci v printových i internetových médiach.

Viac informácii

Truck tour vo finále!

Aktuality | Utorok, 17. Júl 2007

V apríli sa svetložltý antidiskriminačný kamión EÚ vydal na svoju štvrtú cestu po Európe. Kamiónové turné 2007 predstavuje a šíri informácie o kampani "Za rozmanitosť.Proti diskriminácii", ako aj o Európskom roku rovnakých príležitostí pre všetkých.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  287 288 289 290 291 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých