Aktuality

Priestor pre hudobníkov už aj na slovenskom internete

Aktuality | Štvrtok, 13. Marec 2008

obrazok Priestor na bezplatnú prezentáciu amatérskych kapiel, hudobníkov i profesionálov vytvára unikátny projekt Mama Kup Mi BOOSTER, na webe ww.mkmB.sk. Stránka má medzinárodný rozmer a skupiny vďaka nemu zažiaria u nás i v zahraničí.

Viac informácii

Pobaľte si veci na workcamp do Nemecka!

Aktuality | Utorok, 11. Marec 2008

Ökumenische Jugenddienste (ÖJD) je organizácia pre činnosť s mládežou a dospelými v Nemecku. Jej cieľom je formou dobrovoľnej práce zblížiť mladých vo veku od 17 do 26 rokov.

Viac informácii

Študenti ekonómie, zažite medzinárodnú letnú školu!

Aktuality | Pondelok, 10. Marec 2008

Slovenskí študenti ekonomického zamerania sa môžu prihlásiť do ôsmeho ročníka Letnej univerzity Danubia. Konať sa bude v júli a venovať sa bude témam ako riadenie ľudských zdrojov či finančné služby.

Viac informácii

Mladí Partizánčania na stretnutí s viceprimátorom mesta

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 05. Marec 2008

V predprázdninový piatok 15. februára patrili priestory Informačného centra mladých v Partizánskom stretnutiu ôsmich členov Parlamentu mladých s viceprimátorom mesta Partizánske Jiří Fooksom.

Viac informácii

Šikanovanie je naďalej vážnym problémom!

Aktuality | Streda, 05. Marec 2008

obrazok Poukázať na možnosť obrany pred šikanovaním, poskytnúť rýchle rady ako sa brániť a kde vyhľadať odbornú pomoc, poradí mladým ľuďom informačný leták Nikdy nie si sám. Materiál je dostupným bezplatne v každom Informačnom centre mladých na Slovensku.

Viac informácii

Ešte bezpečnejší internet pre deti

Aktuality | Piatok, 29. Február 2008

Európska komisia predstavila nový program pre bezpečnejší internet, ktorý pomôže bojovať proti škodlivému správaniu na internete s cieľom ochrániť jeho najmladších užívateľov.

Viac informácii

IMAGO EUROPAE

Aktuality | Utorok, 26. Február 2008

Pri príležitosti európskeho roku medzikultúrneho dialógu centrum Europe Direct vo Florencii a vydavateľstvo Nerbini vyhlasujú prvý ročník súťaže IMAGO EUROPAE, ktorého témou bude Medzikultúrny dialóg.

Viac informácii

Stretnutie MPM s predsedníčkou RMŽK

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 25. Február 2008

Dňa 22. februára 2008 sa konalo kontaktné stretnutie MPM s predsedníčkou RMŽK ing. Darinou Čiernikovou, ktorého hlavnou témou bolo organizovanie Bambiriády 2008 v Martine.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  274 275 276 277 278 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých