Aktuality

Európske príležitosti pre mladých (Time to move: Bulharsko a Fínsko)

SYTEV KN Spravodajstvo | Piatok, 30. Október 2020

Vo štvrtok 29. 10. sa v rámci kampane ´Time to move´ na našej facebook stránke prebiehal webinár s naším dobrovoľníkom Denisom Uhríkom na tému mládežníckych výmien. Denis si pre nás pripravil zaujímavé skúsenosti z jeho mládežníckych výmien v Bulharsku a Fínsku.
Počas webinára nám Denis bližšie prestavil témy projektu a takisto ako sa na projekty dostal, čo pre to musel urobiť, prezradil nám svoje najvtipnejšie zážitky a priblížil nám, ako moc mu mládežnícka výmena zmenila život a jeho smerovanie.Sledujúci sa mohli takisto na konci webinára dozvedieť bližšie o programe Erasmus+ a o jeho možnostiach. Boli im bližšie predstavené ciele mládežníckej výmeny ako aj jej neodlúčiteľné časti, ako je kultúrny večer či certifikát youthpass. Počas celého webinára sa sledujúci pýtať rôzne odázky k téme webináru, na ktoré im na konci prezentácií bolo odpovedané.

Táto diskusia bola podporená z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014-2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Vyber si svoje Informačné centrum mladých