Aktuality ICM Banská Bystrica

ICM BB odštartovalo realizáciu projektových aktivít pre žiakov stredných škôl

ICM BB Spravodajstvo | Utorok, 06. Október 2020

obrazok
Po dlhšej odmlke spôsobenej situáciou so zatváraním škôl sa ICM BB hneď na začiatku nového školského roka vrhlo do organizovania podujatí pre žiakov stredných škôl. Tejto cieľovej skupine sme odovzdali množstvo informácií, návodov a zručností prostredníctvom workshopov a informačných seminárov. Tak, ako každý rok v septembri, aj v tomto roku sme spropagovali mládežnícke dobrovoľníctvo počas Týždňa dobrovoľníctva. Taktiež mohli mladí ľudia, ktorí prišli študovať do Banskej Bystrice a naše centrum nepoznali, využiť informačný a poradenský servis počas dňa otvorených dverí a na prezentačnom podujatí ICM BB.
Dúfame, že situácia, ktorá v týchto dňoch nastáva s výskytom druhej vlny koronavírusu sa rýchlo upokojí a budeme môcť zorganizovať aj naplánované projektové aktivity v reedukačných a resocializačných zariadeniach.

Podujatia ICM BB boli podporené z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Vyber si svoje Informačné centrum mladých