Aktuality ICM Partizánske

Spolupráca so študentskými radami nadviazaná

ICM PE Spravodajstvo | Štvrtok, 19. Február 2009

Skutočnosť, že Študentské rady na stredných školách v Partizánskom nie sú informované o činnosti a aktivitách Parlamentu mladých a naopak nás pohla k tomu, aby sme zorganizovali stretnutie zástupcov školských rád s členmi Parlamentu mladých v Partizánskom.

Viac informácií

Ponuka kurzov a školení

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 21. Január 2009

Informačné centrum mladých Partizánske Vám dáva do pozornosti ponuku vzdelávacích kurzov Európskej vzdelávacej agentúry MERIDIAN.
Viac informácii nájdete v Letáku.

Viac informácií

Právnik pre teba

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 22. Október 2008

Ocitol si sa v situácii, pri ktorej by Ti vedel poradiť právnik??? Informačné centrum mladých Partizánske Ti ponúka právne poradenstvo poskytované právnikom JUDr. Petríkom. Môžeš sa hlásiť osobne v Informačnom centre mladých (Februárová 2- Dom Služieb Alfa), telefonicky 038/749 28 05, prípadne e –mailom: partizanske@icm.sk.

Poradenstvo Ti bude poskytnuté bezplatne a anonymne.

Viac informácií

Očami mladých II. ročník

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 22. Október 2008

Informačné centrum mladých v Partizánskom vyhlasuje II. ročník výstavy a súťaže prác mladých talentovaných amatérov vo veku do 30 rokov s názvom „Očami mladých“ v súťažných kategóriách


  • FOTOGRAFIA (min. formát A5)

  • MAĽBA (min. formát A4)

  • VOĽNÁ TVORBA(drevo, papier, hlina, kov, koža..)


výstava sa uskutoční v priestoroch výstavnej siene ARTP CENTRA 10.- 14.11.2008 denne…

Viac informácií

Burza informácií

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 22. Október 2008

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Partizánskom, Centrum pedagogicko – psychologického poradenstva a prevencie v Partizánskom a Mesto Partizánske organizuje Burzu informácií / Burzu stredných škôl / dňa 29.10.2008 v čase od 10,00 hod do 16,00 hod. v priestoroch spoločenskej sály ART P Centra v Partizánskom.

Viac informácií

BMX a MTB contest

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 10. September 2008

30. august 2008, dátum, ktorý študentom pripomína už len návrat do školských lavíc, koniec výletom, žúrkam, dlhému vyspávaniu a leňošeniu a opäť povinnosti a zasa povinnosti.

Viac informácií

Partizánčanky v europarlamente

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 10. Jún 2008

Bývalé študentky Strednej priemyselnej školy v Partizánskom a členky Parlamentu mladých zasadli do europarlamentných lavíc. V období, keď sa väčšina maturantov začínala pripravovať na „skúšku svojej dospelosti“ , čiže maturitnú skúšku (17.5.2008), sme ako členky Parlamentu mladých mesta Partizánske, ktoré funguje pod hlavičkou ICM - Nikoleta Manová- predsedníčka a Lenka Ďuríčková –podpredsedníčka, vycestovali do Štrassburgu – mesta pamiatok a Európskeho…

Viac informácií

Chcete študovať na vysokej škole v Partizánskom ?

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 10. Jún 2008

Vyše 270 maturantov len z Partizánskeho skončilo v minulých dňoch štúdium na stredných školách a mnohí v ňom chcú pokračovať na vysokých školách. Viacerí možno nepostrehli informáciu, že od budúceho akademického roku 2008/2009 sa môžu rozhodnúť aj pre vysokoškolské štúdium v detašovanom pracovisku v Partizánskom.

Viac informácií

Strana: « Prvá  <  22 23 24 25 26 >

Vyber si svoje Informačné centrum mladých