Aktuality ICM Partizánske

Pomoc deťom v africkej Ugande

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 10. Jún 2008

Parlament mladých Partizánčanov pod záštitou Informačného centra mladých v Partizánskom sa 22. mája zapojil do verejnej zbierky Unicef Modrý gombík. Desať prváčok a dvaja druháci SPŠ oslovovali ľudí s prosbou venovať finančný príspevok na pomoc deťom v africkej Ugande.

Viac informácií

Miniknižnica ICM

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 01. Apríl 2008

Informačné centrum mladých vás pozýva do novootvorenej „Miniknižnice ICM“ s povinnou literatúrou pre stredné školy. Prehliadnuť si tu môžete aj encyklopédie rôzneho druhu. ICM – Februárová 2
Denne od 8:30 do 17:00 hod.
Projekt podporila nadácia Coop Jednota.

Viac informácií

Buď aktívny, participuj!

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 01. Apríl 2008

Ak si študentom strednej školy a máš záujem zapájať sa aktívnejšie do diania v spoločnosti a byť účastný pri rozhodovaní o veciach verejných, staň sa členom Parlamentu mladých partizánčanov a zapoj sa do nášho projektu!

Viac informácií

Mladí Partizánčania na stretnutí s viceprimátorom mesta

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 05. Marec 2008

V predprázdninový piatok 15. februára patrili priestory Informačného centra mladých v Partizánskom stretnutiu ôsmich členov Parlamentu mladých s viceprimátorom mesta Partizánske Jiří Fooksom.

Viac informácií

Asi nie som ako ostatní

ICM PE Spravodajstvo | Štvrtok, 14. Február 2008

Časť aktivít zameraných na boj s diskrimináciou spojených s projektom „Asi nie som ako ostatní“ , ktoré realizovalo Informačné centrum mladých v Partizánskom v spolupráci s Denným centrom Frézia Partizánske (Združenie na pomoc deťom a mládeži s mentálnym a zdravotným postihnutím) v rámci kampane Ministerstva školstva SR „Každý iný , všetci rovní“ boli pre nás veľmi prínosné a motivujúce.

Viac informácií

Miniknižnica ICM Partizánske

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 23. Január 2008

ICM Partizánske pripravilo pre študentov projekt MINIKNIŽNICA s povinnou literatúrou pre stredné školy. Prehliadnuť si tu môžete aj encyklopédie rôzneho druhu.
Knižnica funguje denne od 8,30 do 17,00 hod. v ICM - Februárová 2.

Viac informácií

„Očami mladých“ - fotosúťaž mladých amatérskych fotografov okresu Partizánske

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 13. November 2007

obrazokInformačné centrum mladých a Parlament mladých mesta Partizánske, v spolupráci s Art P Centrom, n.o., a CVČ RELAX vyhlasujú fotosúťaž mladých amatérskych fotografov okresu Partizánske o cenu riaditeľky ICM, riaditeľa Art P Centra a riaditeľa CVČ RELAX v Partizánskom, pod názvom „Očami mladých".

Viac informácií

Burza stredných škôl

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 13. November 2007

ICM Partizánske
Burza stredných škôl – 29. novembra 2007, 10:00 – 16:00 hod
Milí žiaci, rodičia, pedagógovia, uľahčíme pre Vás proces rozhodovania, ak neviete, kde na štúdium. Ponúkame Vám možnosť sprehľadniť príležitosti pre štúdium a prípravu na budúce povolanie a uplatnenie sa na trhu práce.

Viac informácií

Strana: « Prvá  <  23 24 25 26 >

Vyber si svoje Informačné centrum mladých