Aktuality ICM Prievidza

Chceš byť pripravený do zamestnania?

ICM PD Spravodajstvo | Pondelok, 11. Január 2021

Si v poslednom ročníku na strednej škole? Blíži sa ti čas, kedy treba rozmýšľať nad pracovným životom? Pripravujeme pre teba workshop zameraný na prípravu na pracovný pohovor. Radi ti ukážeme ako prebieha celé výberové konanie, čomu sa treba vyvarovať a na čo nemôžeš zabudnúť na prijímacom konaní. Workshopy sa uskutočnia v priebehu februára- marca. V prípade potreby je možné dohodnúť aj osobnú konzultáciu.

Viac informácií

Konferencia Ťažký deň

ICM PD Spravodajstvo | Utorok, 01. September 2020

Dňa 09.10.2020 sa uskutoční online konferencia s názvom Ťažký deň, ktorá je zameraná na podporu psychického zdravia. Cieľom tejto konferencie je dať všetkým do pozornosti, že nie je každý deň ružový a vtedy je normálne požiadať o pomoc. Nemusíš to zvládať sám.
Zároveň ICM Prievidza bude organizovať mini diskusie na danú tému, kde sa budú prezentovať výsledky kampane. V prípade ak máš záujem, môžeš sa nahlásiť prostredníctvom emailu: prievidza@icm.sk

Viac informácií

Deň otvorených dverí v Galérií Jabloň

ICM PD Spravodajstvo | Sobota, 01. August 2020

Galéria Jabloň Vás pozýva na deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 01.09.2020 v čase od 10:00-17:00. S radosťou Vám ukážu priestory budovy, predvedú vám ukážky ľudových remesiel, môžete sa pozrieť na vystúpenie Radky Križanovej a Romana Mečiara a mnoho iného. Viac informácií nájdete aj na ich webovej alebo facebookovej stránke Galéria Jabloň. Všetci sa na Vás tešia smile Viac informácií

A čo robíš ty počas karanténnych dni?

ICM PD Spravodajstvo | Streda, 01. Apríl 2020

Chceš sa zapojiť do súťaže? Na našej facebookovej stránke ICM Prievidza sme rozbehli súťaž o najvtipnejšie a najkreatívnejšie video alebo fotku aktivít, ktoré robíš v tieto karanténne dni so svojou rodinou alebo priateľom. Každý týždeň zadáme nové témy a vyžrebujeme nových výhercov súťaže. Odmena ťa neminie! smile Všetky podmienky súťaže nájdeš v príspevku.…

Viac informácií

Sme naozaj finančne gramotní?

ICM PD Spravodajstvo | Piatok, 07. Február 2020

obrazok
Pre narastajúcu zadĺženosť mladých ľudí sa i v tomto roku budeme venovať finančnej gramotnosti, tomu či dostatočne šetríme a vieme si zadeliť finančné zdroje optimálne do rodinného rozpočtu. Prvý workshop na túto tému sa uskutoční v Ladomerskej Vieske 11.02.2020 o 10:00

Viac informácií

Zdravý život a kult tela

ICM PD Spravodajstvo | Streda, 01. Január 2020

Namiesto odsudzovania samého seba by sme sa mali prijať s tým vedomím, že sme jedinečný originál. Neexistuje nikto taký ako si ty, jedinečne nádherný.
V mesiacoch január 2020 až marec 2020 ste vítaní u nás v ICM Prievidzi, kde sa budeme zaoberať a spoločne diskutovať na témy: zdravie a zdravý životný štýl- kult tela a nelátkové závislosti.
Tešíme sa na Vás smile Viac informácií

Keď média ovplyvňujú náš život

ICM PD Spravodajstvo | Streda, 01. Január 2020

Myslíš si, že média ovplyvňujú tvoj život, alebo život tvojich známych? V priebehu troch mesiacov budeš mať možnosť dozvedieť sa viac o tejto téme zameranej na ovplyvňovanie ľudí médiami. Workshopy budú realizované na stredných školách od mesiaca január 2020 až po marec 2020.

Viac informácií

Daruj hračku kamošovi

ICM PD Spravodajstvo | Utorok, 31. December 2019

obrazok
Od novembra - decembra 2019 sa opäť uskutočnila zbierka hračiek a detských kníh pre deti zo sociálne a ekonomicky slabších rodín. Ďakujeme všetkým deťom, ktoré boli ochotné podeliť sa o svoje skvelé hračky. Zároveň ďakujem aj basketbalistom Prievidze za obrovské množstvo plyšákov. Všetky hračky, knihy boli poskytnuté deťom z Handlovej, Novák, Prievidze . Komunitnému centu Spokojnosť a krízovému centru v Prievidzi.

Viac informácií

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých