Vyber si

Aktuality
Informačné materiály ICM
Užitočné weby
Fotogaléria

Nájdi si svoje ICM

Infobody

Mailing listaktuality Aktuality
obrazok

Zdravý životný štýl v mojom rebríčku hodnôt

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 27. Máj 2008

Informačné centrum mladých, n.o. Martin pozýva mladých ľudí aj širokú verejnosť na workshop v rámci aktivít projektu “Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom”, ktorý sa bude konať dňa 28. mája 2008 o 10,30 hod. v priestoroch RDMOM v Martine, ul. V. Paulinyho Tótha 3. Jeho hlavným cieľom je podnietiť a motivovať mladých ľudí starať sa o svoje zdravie.

Projekt je spolufinancovaný MŠ SR


obrazok

NA VLASTNÉ OČI - UNICEF

ICM LU Spravodajstvo | Sobota, 24. Máj 2008

Informačné centrum mladých v Lutile v spolupráci s dobrovoľníkmi z organizácie UNICEF a pri príležitosti prebiehajúcej akcie Týždeň modrého gombíka, počas ktorého prebiehala dobročinná finančná zbierka vo viacerých mestách Slovenska na pomoc opusteným deťom a sirotám v africkej Ugande, zorganizovalo dňa 24.5. 2008 premietanie dokumentárneho filmu spojeného s následnou besedou pod názvom Na vlastné oči. 


obrazok

Bambiriáda 2008 - festival práce s deťmi a mládežou v Martine

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 20. Máj 2008

Dňa 17. Mája 2008 sa v priestoroch Hviezdoslavovho parku v Martine konala Bambiriáda 2008 – festival práce s deťmi a mládežou pod záštitou primátora mesta Andreja Hrnčiara, ktorou sa tiež chceli mladí ľudia a organizácie pracujúce s mládežou v meste Martin pripojiť ku kandidatúre mesta Martin na Európske hlavné mesto kultúry v roku 2013 (EHKM 2013). Hlavným organizátorom bol Martinský parlament mladých v spolupráci s Informačným centrom mladých, n.o. v Martine…


obrazok

Videokonferencia “Mládežnícke a študentské parlamenty na miestnej úrovni”

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 20. Máj 2008

Dňa 22. apríla 2008 sa konala v priestoroch Mestského úradu v Martine videokonferencia s názvom: “Mládežnícke a študentské parlamenty na miestnej úrovni”, na ktorej sa zúčastnili aj členovia Martinského parlamentu mladých. 


obrazok

Celoeurópska súťaž pre mladých o tabaku

Aktuality | Utorok, 20. Máj 2008

Európska komisia (Generálne riaditeľstvo pre zdravie a ochranu spotrebiteľa – DG SANCO) vyhlásila v rámci kampane „HELP – Za život bez tabaku“ v spolupráci s Európskym mládežníckym fórom súťaž pre mladých.


obrazok

Vedenie ľudí nie je len záležitosť firiem

Aktuality | Piatok, 16. Máj 2008

Počas druhého májového víkendu sa v Banskej Štiavnici uskutočnilo netradičné školenie mladých vedúcich. V praxi si vyskúšali to, čo ich onedlho čaká naostro.


obrazok

Nadácia Intenda dáva šancu mladým povedať čo potrebujú

Aktuality | Pondelok, 12. Máj 2008

Nadácia Intenda dáva opäť mladým ľuďom možnosť povedať ako má vyzerať ich svet a priamo ovplyvniť kam bude smerovať podpora nadácie v najbližších rokoch. Po štyroch rokoch Nadácia Intenda pripravuje nové programové stratégie a v rámci širšieho mapovania potrieb mladých organizuje sériu stretnutí, na ktorých budú mať mladí ľudia a organizácie s nimi pracujúce možnosť diskutovať a upozorniť na aktuálne potreby, problémy a ich očakávania. Stretnutia realizované…


obrazok

Zástupca mladých ľudí na Valnom zhromaždení OSN

Aktuality | Streda, 07. Máj 2008

Príležitosť obhajovať záujmy a potreby mladých ľudí na Slovensku pred politikmi z celého sveta ponúka Rada mládeže Slovenska /RMS/ jednému mladému človeku, ktorý sa ako súčasť slovenskej delegácie zúčastní na tohtoročnom jesennom Valnom zhromaždení OSN v New Yorku. RMS koordinuje výber mládežníckeho delegáta v spolupráci s Ministerstvom školstva SR, Ministerstvom zahraničných vecí SR a Stálou misiou SR v New Yorku.


Facebook

Mobilné aplikácie

iPhone a iPad

Informuj sa!

Informácie pre Teba

Psycholog online

Kariérové poradenstvo

Ambasádor ICM

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Prines naše informácie do vašej školy!

Informácie

Formulár

Bezplatné besedy

Ponúkame stredným školám v SR možnosť bezplatne si objednať besedu na tému "Závislosť".

Informácie o besedách

Návratka

Ponuka pre organizácie

Venujete sa práci s mladými ľuďmi? Dajte im o sebe vedieť na našej stránke!

Ponuka

Objednávka

Metodický materiál KIVR

Objednávka KIVR

Užitočné weby

logo Bez nenavisti na internete
logo Eures
Brigada.sk - brigády pre študentov nielen na leto
referaty
logo Student24
logo Suska
logo zmps
www.naseprveplaty.sk

www.podujatie.sk

uplatnisa.skovce.sk

zodpovedne.sk