Vyber si

Aktuality
Informačné materiály ICM
Užitočné weby
Fotogaléria

Nájdi si svoje ICM

Infobody

Mailing listaktuality Aktuality
obrazok

Autonómne roboty v neformálnom vzdelávaní

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 01. Júl 2016

ICM, n. o. v Martine v mesiacoch máj a jún 2016 realizovalo projekt vďaka podpore Nadácie Volkswagen Slovakia, ktorého výstupom bola Súťaž autonómnych robotov podľa pravidiel RoboRAVE. Stavebnice LEGO EV 3 zakúpené zo zdrojov nadácie využili žiaci pri stavbe robotov na túto súťaž. 


obrazok

Štruktúrovaný dialóg v Turčianskych Tepliciach

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 30. Jún 2016

V Turčianskych Tepliciach, v priestoroch Pedagogickej a sociálnej akadémie, dňa 27. júna 2016 vyjadrili svoje názory, postoje a potreby v oblasti mládeže, vzdelávania, kultúry a športu aj žiaci tejto školy na workshope, ktorý bol zameraný na štruktúrovaný dialóg a realizovaný v rámci projektu „Spoločne doma aj v EÚ“ podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR“- Programy pre mládež 2014-2020. Organizátorom bolo Informačné centrum…


obrazok

Workshop zameraný na Štruktúrovaný dialóg

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 28. Jún 2016

Dňa 24. júna 2016 sa konal vo Veľkej klubovni Gymnázia Viliama Paulinyho Tótha v Martine ďalší workshop zameraný na štruktúrovaný dialóg, realizovaný v rámci projektu „Spoločne doma aj v EÚ“ podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR“- Programy pre mládež 2014-2020. Organizátorom bolo Informačné centrum mladých Martin.


obrazok

Spoločne doma aj v EU

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 28. Jún 2016

ICM Martin realizuje projekt „Spoločne doma aj v EÚ“ zameraný na štruktúrovaný dialóg. Organizuje workshopy, ktoré sú príležitosťou posunúť ďalej diskusiu k spoločným európskym výzvam, prehĺbiť pochopenie o fungovaní a formovaní politík EÚ, ku kľúčovým témam o Predsedníctve Slovenska v Rade EÚ (SK PRES 2016), ktorými sú podpora a rozvoj talentu a vytváranie atraktívneho a neformálneho prostredia pre mladých ľudí. Výstupy z týchto stretnutí budú slúžiť…


obrazok

Hug Day 2016

ICM PE Spravodajstvo | Pondelok, 27. Jún 2016

Opäť po roku sme dali dokopy tím huggerov a rozbehli sme sa do ulíc plní energie. Rozdali sme krásnych1096 objatí, ktorými sme potešili ľudí na námestí i v domove dôchodcov. Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom a už teraz sa tešíme na budúci ročník.


obrazok

Spolupráca ICM BB s ÚPSVaR pokračuje…

ICM BB Spravodajstvo | Štvrtok, 23. Jún 2016

ICM BB úzko spolupracuje s ÚPSVaR Banská Bystrica, Banská Štiavnica a detašovanými pracoviskami v Žiari nad Hronom a v Kremnici už od roku 2014. Vďaka podporenému projektu „Tvoj názor sa ráta“, ktorého ciele ICM BB napĺňa s partnermi RM BBK a ZADOBE BB, môžeme realizovať projektové aktivity, ktoré sme spoločne s pracovníkmi Úradov práce naplánovali. 
Najbližšie odštartujeme sériu troch workshopov pre cca 40-člennú cieľovú skupinu nezamestnaných…


obrazok

TVOJ NÁZOR SA RÁTA

ICM BB Spravodajstvo | Štvrtok, 23. Jún 2016

„Tvoj názor sa ráta“ je názov projektu podporovaného MŠVaŠ SR, ktorý organizovalo ICM BB s partnermi RM BBK a ZADOBE BB v dňoch 14. a 15. júna 2016 v Banskej Bystrici. Prvý deň sme sa stretli na pôde EF UMB v Banskej Bystrici, kde sme privítali hostí z občianskeho života a podnikateľského prostredia. Mladí účastníci konzultovali spoločne s facilitátormi svoje nápady a postrehy, ktoré chceli odprezentovať na nasledujúci deň. Nasledovali prezentácie, ktoré pomohli…


obrazok

O extrémizme bez extrémov

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 21. Jún 2016

V dňoch 16. a 17. júna 2016 sa v Bratislave konala konferencia O extrémizme bez extrémov. Na odbornej konferencii, nad ktorou prevzal záštitu minister školstva, vedy, výskumu a športu SR, Peter Plavčan a ktorú organizovala IUVENTA, sa zišli slovenskí odborníci na témy extrémizmu, politického radikalizmu a prevencie. Účastníkom konferencie bol aj zástupca ICM Martin.


Archív spravodajstva | Strana: « Prvá  <  1 2 3 4 5 >  Posledná »

Facebook

Mobilné aplikácie

iPhone a iPad

Informuj sa!

Informácie pre Teba

Psycholog online

Kariérové poradenstvo

Ambasádor ICM

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Prines naše informácie do vašej školy!

Informácie

Formulár

Bezplatné besedy

Ponúkame stredným školám v SR možnosť bezplatne si objednať besedu na tému "Závislosť".

Informácie o besedách

Návratka

Ponuka pre organizácie

Venujete sa práci s mladými ľuďmi? Dajte im o sebe vedieť na našej stránke!

Ponuka

Objednávka

Metodický materiál KIVR

Objednávka KIVR

Užitočné weby

logo Za jedno lano
logo Bez nenavisti na internete
logo Eures
Brigada.sk - brigády pre študentov nielen na leto
referaty
logo Student24
logo Suska
logo zmps
www.naseprveplaty.sk

www.podujatie.sk

uplatnisa.skovce.sk

zodpovedne.sk