Vyber si

Aktuality
Informačné materiály ICM
Užitočné weby
Fotogaléria

Nájdi si svoje ICM

Infobody

Mailing listaktuality Aktuality
obrazok

OZNAM ICM Hanušovce n/T

ICM HA Spravodajstvo | Štvrtok, 21. August 2014

Oznamujeme návštevníkom, že v dňoch od 22.augusta do 8.septembra bude ICM Hanušovce n/T., z dôvodu čerpania dovolenky zatvorené. K dispozícii bude ICM Humenné, ktoré Vám poskytne informačno-poradenský servis. Radi Vás opäť privítame v pondelok 8. septembra.


obrazok

Zbierka obnoseného šatstva

ICM HA Spravodajstvo | Piatok, 15. August 2014

Informačné centrum mladých Hanušovce nad Topľou (ďalej len ICM) pravidelne organizuje zbierku obnoseného šatstva za účelom pomôcť ľuďom sociálne odkázaným alebo postihnutým živelnými pohromami.
Do tejto výpomoci sa snažíme zapájať aj našich dobrovoľníkov, ktorých vedieme k dobrovoľníckej práci. Táto dobrovoľnícka služba je bez nároku na honorár. Tu mladí ľudia môžu získať zručnosti, učia sa pracovným návykom, zdokonaľujú sa v komunikácii…


obrazok

Roadshows pre absolventov

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 13. August 2014

Dňa 12. 8. 2014 usporiadalo ICM Banská Bystrica v spolupráci s ÚPSVaR Žiar nad Hronom dve roadshows na tému “Dobrovoľník a dobrovoľníctvo” pre mladých nezamestnaných - absolventov vysokých škôl. Roadshows boli zorganizované z iniciatívy príslušného úradu práce s cieľom oboznámiť absolventov s problematikou dobrovoľníctva na Slovensku, konkrétnejšie v regióne banskobystrického kraja.  Aktivity sa konali v priestoroch Klubu práce. 


obrazok

ICM BB na Marketplace of Roma

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 11. August 2014

V dňoch 4. až 8. augusta 2014 sa v Banskej Bystrici konal Rómsky festival, ktorý organizovalo Kultúrne združenie Rómov Slovenska. V rámci veľkého množstva rôznych aktivít sa v piatok, 8. augusta, banskobystrické Námestie SNP stalo miestom konania akcie Marketplace of Roma - prezentačného trhu viacerých organizácií, ktoré pracujú s Rómami, pre Rómov a podobne. Tohto festivalu sa so svojou prezentáciou zúčastnilo aj banskobystrické ICM. 


obrazok

Obchodovanie s ľuďmi

ICM HA Spravodajstvo | Piatok, 08. August 2014

Obchodovanie s ľuďmi
ICM Hanušovce n/T organizovalo besedu na tému obchodovanie s ľuďmi. Keďže veľa mladých ľudí cestuje vonku za prácou, niekedy aj „bezhlavo“, láka ich vidina zárobku, môže na nich číhať nebezpečenstvo v podobe toho že budú „zobchodovaní“.
Obchodovanie s ľuďmi je trestný čin, pri ktorom sa človek stáva obeťou dobrovoľného alebo nedobrovoľného presunu na iné miesto, najčastejšie do iného štátu, kde je zneužívaný…


obrazok

Bambiriáda 2014 – „Bez nenávisti“

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 07. August 2014

Dňa 21. júna 2014 sa na Divadelnom námestí v Martine konal už 8.ročník festivalu detí a mládeže BAMBIRIÁDA 2014 pod záštitou primátora mesta Andreja Hrnčiara, na ktorom participovalo aj ICM Martin. Aktívne sa zapojilo a okrem prezentácie svojej činnosti ponúklo účastníkom a verejnosti „maľovanie na tvár“, ktoré realizovali jeho dobrovoľníčky a o ktoré bol obrovský záujem.


obrazok

Oznam ICM Púchov

ICM PU Spravodajstvo | Piatok, 18. Júl 2014

Oznamujeme návštevníkom , že v dňoch od 21.júla do 25. júla bude ICM Púchov z dôvodu čerpania dovolenky zatvorené. Radi Vás opäť prívítame v pondelok 28. júla.  Prajeme všetkým pekné prázdninové zážitky grin


obrazok

Informovanie mladých ľudí o činnosti ICM SV

ICM SV Spravodajstvo | Utorok, 15. Júl 2014

Informačné centrum mladých v Snine navštívilo všetky základné školy v Snine a aj v blízkych obciach, aby sme im predstavili svoju činnosť. Rozdali sme im veľa informačných letákov ktoré sa týkajú dobrovoľníctva. Dobrovoľníčky a aj dobrovoľníci sa snažili mladým ľuďom priblížiť národný projekt KomPrax, ktorý je zameraný na podporu kvality práce s mládežou prostredníctvom neformálneho vzdelávania. Informovali sme o jeho výhodách a ako sa dá do tohto…


Archív spravodajstva | Strana: « Prvá  <  1 2 3 4 5 >  Posledná »

Facebook

Mobilné aplikácie

iPhone a iPad

Informuj sa!

Informácie pre Teba

Psycholog online

Kariérové poradenstvo

Ambasádor ICM

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Prines naše informácie do vašej školy!

Informácie

Formulár

Bezplatné besedy

Ponúkame stredným školám v SR možnosť bezplatne si objednať besedu na tému "Závislosť".

Informácie o besedách

Návratka

Ponuka pre organizácie

Venujete sa práci s mladými ľuďmi? Dajte im o sebe vedieť na našej stránke!

Ponuka

Objednávka

Metodický materiál KIVR

Objednávka KIVR

Užitočné weby

logo Bez nenavisti na internete
logo Eures
Brigada.sk - brigády pre študentov nielen na leto
referaty
logo Student24
logo Suska
logo zmps
www.naseprveplaty.sk

www.podujatie.sk

uplatnisa.skovce.sk

zodpovedne.sk