Vyber si

Aktuality
Informačné materiály ICM
Užitočné weby
Fotogaléria

Nájdi si svoje ICM

Infobody

Mailing listaktuality Aktuality
obrazok

„Spoločne dokážeme viac…“v Kysuckom Novom Meste

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 02. December 2015

Dňa 26. novembra 2015 sa v priestoroch Gymnázia Kysucké Nové Mesto konal Workshop, ktorý organizovalo Informačné centrum mladých, n. o. (ICM, n. o.) Martin v rámci aktivít projektu „Spoločne dokážeme viac...“a bol zameraný na Štruktúrovaný dialóg (ŠD) pre žiakov stredných škôl KNM. Jeho cieľom bolo zabezpečenie ŠD ako nástroja na komunikáciu medzi mladými ľuďmi (ML) a miestnou samosprávou.


obrazok

“ICM BB pre budúcnosť mladých v meste pod Urpínom”

ICM BB Spravodajstvo | Utorok, 24. November 2015

"ICM BB pre budúcnosť mladých v meste pod Urpínom” bol názov projektu, ktorého ciele napĺňalo Informačné centrum mladých Banská Bystrica (ICM BB) počas roka 2015. Projektové aktivity boli zamerané na duševný, spoločenský a pracovný život mladých ľudí.
Jedným z cieľov projektu bola realizácia výchovno–vzdelávacieho programu zameraného na prevenciu sociálnopatologických javov, ako i na zdravý životný štýl a prevenciu zdravia detí a mládeže.…


obrazok

Štúr môže byť na nás hrdý – učíme slovenčinu cez internet, zadarmo a po celom svete!

Aktuality | Pondelok, 16. November 2015

PARTIZÁNSKE 22. októbra 2015 – Už piaty rok pomáha webová stránka http://www.slovake.eu na výučbu slovenčiny cudzincom a krajanom naučiť sa po slovensky. Momentálne má slovake.eu viac než 26 000 zaregistrovaných používateľov z viac ako 200 krajín sveta. Medzi nimi nechýbajú ani Kubánci či Havajčania.


obrazok

Burza práce a informácií

ICM BB Spravodajstvo | Piatok, 13. November 2015

BURZA PRÁCE A INFORMÁCIÍ V BANSKEJ BYSTRICI

Informačné centrum mladých Banská Bystrica úzko spolupracuje s ÚPSVaR v Banskej Bystrici, preto tak, ako každý rok, bolo pozvané na tohtoročnú „Burzu práce a informácií“, ktorá sa konala dňa 9. 11. 2015 v priestoroch Hotela LUX v Banskej Bystrici.
Aktivita bola zameraná pre žiakov a absolventov základných a stredných škôl s cieľom poskytnúť mladým ľuďom informácie a rady pri výbere svojho budúceho…


obrazok

„Spoločne dokážeme viac…“

ICM MA Spravodajstvo | Nedeľa, 08. November 2015

Dňa 3.novembra 2015 sa v priestoroch Gymnázia Vilama Paulinyho Tótha, Malá hora 3 v Martine, vo Veľkej klubovni konal Workshop zameraný na Štruktúrovaný dialóg (ŠD) pre žiakov stredných škôl mesta Martin, ktorý organizovalo Informačné centrum mladých, n. o. Martin v rámci aktivít projektu „Spoločne dokážeme viac...“ Jeho cieľom bolo zabezpečenie ŠD ako nástroja na komunikáciu medzi mladými ľuďmi (ML) a miestnou samosprávou, vzbudiť záujem ML o veci verejné,…


obrazok

Burza práce a informácií

ICM PU Spravodajstvo | Utorok, 27. Október 2015

Informačné centrum mladých sa dňa 22.10.2015 zúčastnilo na Burze práce a informácií v Považskej Bystrici. Burza bola priestorom pre prezentáciu stredných škôl, zamestnávateľov, pracovné agentúry a iných partnerov. Mladí ľudia sa mali možnosť oboznámiť s jednotlivými študijnými odbormi, pozrieť si ukážky práce študentov, či ponuky zamestnávateľov.


obrazok

Záverečný workshop k Otvorenému informačnému systému

ICM MA Spravodajstvo | Nedeľa, 25. Október 2015

Zástupkyňa Informačného centra mladých Martin sa zúčastnila na konferencii s názvom „Záverečný workshop k Otvorenému informačnému systému MNO“, ktorú organizoval PDCS, o. z. v dňoch 22. – 23. októbra 2015 v Bratislave. Workshop sa realizoval v rámci národného projektu Zvyšovanie transparentnosti neziskového sektora a kvality služieb poskytovaných neziskovými organizáciami cez mechanizmus akreditácie MNO.


obrazok

“Aj tak budem remeselníkom”

ICM BB Spravodajstvo | Štvrtok, 22. Október 2015

Divadlo „Aj tak budem remeselníkom“ zase raz veľmi dobre pobavilo a poučilo našu mlaď na Ponikách na ZŠ s MŠ Štefana Žáryho v Banskej Bystrici. Interaktívna hra na remeselníkov pomáha zaujať a priblížiť deťom prácu našich remeselníkov, vďaka ktorým máme kde bývať, ktorí nám zabezpečujú komfort v našich domácnostiach. Deti prejavili veľký záujem o remeslá a mohli si ich aj sami vyskúšať s našimi názornými ukážkami a náradím. Podujatie bolo sprevádzané…


Archív spravodajstva | Strana: « Prvá  <  1 2 3 4 5 >  Posledná »

Facebook

Mobilné aplikácie

iPhone a iPad

Informuj sa!

Informácie pre Teba

Psycholog online

Kariérové poradenstvo

Ambasádor ICM

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Prines naše informácie do vašej školy!

Informácie

Formulár

Bezplatné besedy

Ponúkame stredným školám v SR možnosť bezplatne si objednať besedu na tému "Závislosť".

Informácie o besedách

Návratka

Ponuka pre organizácie

Venujete sa práci s mladými ľuďmi? Dajte im o sebe vedieť na našej stránke!

Ponuka

Objednávka

Metodický materiál KIVR

Objednávka KIVR

Užitočné weby

logo Za jedno lano
logo Bez nenavisti na internete
logo Eures
Brigada.sk - brigády pre študentov nielen na leto
referaty
logo Student24
logo Suska
logo zmps
www.naseprveplaty.sk

www.podujatie.sk

uplatnisa.skovce.sk

zodpovedne.sk