Vyber si

Aktuality
Informačné materiály ICM
Užitočné weby
Fotogaléria

Nájdi si svoje ICM

Infobody

Mailing listaktuality Aktuality
obrazok

Workshop na ÚPSVaR v Banskej Bystrici

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 07. November 2016

V rámci projektu „Tvoj názor sa ráta“ dnes začala na ÚPSVaR Banská Bystrica druhá séria workshopov pre mladých nezamestnaných do 29 rokov. Dnešnou témou bola téma „Komunikácie“.  Zajtra nasleduje téma „Podnikanie“, kde nás svojou návštevou postí aj mladý úspešný podnikateľ a priblíži mladým nezamestnaným svoje skúsenosti a motivácie zo začiatkov svojho podnikania. V piatok sa celá séria troj workshopov ukončí témou „Objav svoj talent“.


obrazok

Mega príležitosť pre mladých podnikavcov - Berlin StartUp Calling 2016

Aktuality | Pondelok, 07. November 2016

Technológie zohrávajú v dnešnej dobe dôležitú úlohu a sú jednou z hnacích síl svetovej ekonomiky. Rozvoj digitálnych technológií je predpokladom pre nárast produktivty, zmenu v prístupe k distribúcií služieb a veľkým benefitom pri zlepšovaní životných štandardov ľudí na celom svete.

Ak ste aj vy fanúšikmi digitálnych technológií a myslite si, že dokážete priniesť revolúciu v technologickom svete, tu je Vaša príležitosť! Váš nápad môže byť…


obrazok

Súťaž

ICM BB Spravodajstvo | Štvrtok, 03. November 2016

V rámci projektu “Tvoj názor sa ráta” vyhlásilo ICM Banská Bystrica spolu s partnermi projektu ZADOBE a RM BBK súťaž, do ktorej sa môžu prihlásiť všetci, ktorí majú záujem podeliť sa s nami o svoje skúsenosti s objavením svojich talentov. Opíšte svoju skúsenosť s objavením svojich talentov a povolaní, resp. ako hodnotíte situáciu, seba a svojich rovesníkov a pošlite nám svoje výtvory v rozsahu max. 3 strán vo formáte .doc alebo .docx e-mailom na adresu…


obrazok

Spolupráca s UPSVaR v Banskej Bystrici

ICM BB Spravodajstvo | Štvrtok, 27. Október 2016

V týchto dňoch vrcholí prvá séria workshopov na UPSVaR v Banskej Bystrici pre mladých nezamestnaných do 29 rokov. V rámci projektu “Tvoj názor sa ráta” bude prebiehať aj druhá séria týchto workshopov v nasledujúcom mesiaci pre ďalšiu skupinu mladých nezamestnaných.
Workshopy prebiehajú na tri rôzne témy. Prvou je „Komunikácia a komunikačné zručnosti na pohovore“, nasleduje „Objav svoj talent“ a bodku dá téma „Podnikanie“. Privítame aj…


obrazok

ZIPCeM a ICM na druhom ročníku festivalu MOVE – postavme Slovensko na nohy.

Aktuality | Štvrtok, 27. Október 2016

Aj zástupcovia Informačných a poradenských centier mladých v SR a ich strešnej organizácie ZIPCEM v SR prezentovali svoju činnosť na MOVE - jedinečnom festivale o mladých a pre mladých, ktorý organizovalo združenie Nová generácia v priestoroch ateliéru Babylon v Bratislave.
Jeho hlavnou úlohou bolo spojiť ich pod jednu strechu mladých ľudí s najvýznamnejšími osobnosťami z verejného života.
Dva festivalové dni ponúkli mladým ľuďom rôzne príležitosti…


obrazok

Mladí môžu meniť politiku v Rožňave

ICM PD Spravodajstvo | Pondelok, 17. Október 2016

V dňoch 11-12 októbra sa aj naše ICM zúčastnilo na Radnici v Rožňave v poradí 21. diskusného stretnutia štruktúrovaného dialógu s nálepkou národného projektu Združenia Informačných a poradenských centier mladých – ZA JEDNO LANO – Mladí môžu meniť politiku. Mladí ľudia v Rožňave dostali príležitosť verejne hovoriť o tom, čo im v Rožňave chýba a akou cestou chcú kráčať. Stretli sa s ľuďmi zodpovednými za tvorbu mládežníckej politiky v ich meste…


obrazok

Účastníci Národnej konferencie mládeže v Bruseli

ICM MA Spravodajstvo | Nedeľa, 16. Október 2016

Informačné centrum mladých Martin v rámci realizácie aktivít projektu : „Spoločne doma aj v EU“ uskutočnilo v dňoch 10. až 14. októbra 2016 návštevu európskych inštitúcií v Bruseli, ktorej sa zúčastnili účastníci Národnej konferencie mládeže – Som talent, študenti z Gymnázia V. Paulinyho Tótha v Martine. Cieľom ich návštevy bolo oboznámiť sa s inštitúciami Európskej únie, ktoré sídlia v Bruseli, s ich činnosťou a poslaním. 


obrazok

Národná konferencia mládeže v Žiline

ICM MA Spravodajstvo | Nedeľa, 09. Október 2016

Dňa 4. októbra 2016 sa konala v Žiline Národná konferencia mládeže, na ktorej sa zúčastnili aj zástupcovia ICM Martin a účastníci aktivít nášho projektu : „Spoločne doma aj v EÚ“, žiaci Gymnázia Viliama Paulinyho Tótha v Martine.


Archív spravodajstva | Strana:  <  1 2 3 4 >  Posledná »

Facebook

Mobilné aplikácie

iPhone a iPad

Informuj sa!

Informácie pre Teba

Psycholog online

Kariérové poradenstvo

Ambasádor ICM

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Prines naše informácie do vašej školy!

Informácie

Formulár

Bezplatné besedy

Ponúkame stredným školám v SR možnosť bezplatne si objednať besedu na tému "Závislosť".

Informácie o besedách

Návratka

Ponuka pre organizácie

Venujete sa práci s mladými ľuďmi? Dajte im o sebe vedieť na našej stránke!

Ponuka

Objednávka

Metodický materiál KIVR

Objednávka KIVR

Užitočné weby

logo Za jedno lano
logo Bez nenavisti na internete
logo Eures
Brigada.sk - brigády pre študentov nielen na leto
referaty
logo Student24
logo Suska
logo zmps
www.naseprveplaty.sk

www.podujatie.sk

uplatnisa.skovce.sk

zodpovedne.sk