Vyber si

Aktuality
Informačné materiály ICM
Užitočné weby
Fotogaléria

Nájdi si svoje ICM

Infobody

Mailing listaktuality Aktuality

Chceš zažiť dobrodružstvo? Poď na Národné Dni Kariéry!

Aktuality | Streda, 06. Marec 2013

obrazok

V poradí už osemnásty ročník veľtrhu pracovných príležitostí, ktorý práve prebieha v priestoroch výstaviska Incheba v Bratislave, zorganizovala slovenská pobočka medzinárodnej siete AIESEC. Medzi partnermi sprievodného podujatia sme aj my – zástupcovia Združenia informačných a poradenských centier mladých v SR, ktoré zastrešuje sieť Informačných centier mladých na Slovensku. 

V našom stánku ponúkame množstvo informačných materiálov a keďže sme zo strany organizátorov vynikajúco aj technicky a materiálne vybavení, ponúkame v rámci open space aj možnosť individuálnych a skupinových konzultácií nielen v rámci informačného mixu, ale aj možnosť len tak sa u nás posadiť do Tuli vaku a porozprávať nám, ako sa vám na NDK páči čo by ste chceli robiť so svojím životom. grin

Národné Dni Kariéry sú o mladých a pre mladých a program podujatia je skutočne mimoriadne bohatý. Organizátori stavili na požiadavky a potreby mladých ľudí, svojich rovesníkov, ktorí študujú ale i tých, ktorí už skončili školu a hľadajú si adekvátne zamestnanie. Medzi päťdesiatimi vystavovateľmi je tridsaťpäť firiem a spoločností, ktoré v konzultačných miestnostiach a open space priestoroch ponúkajú záujemcom prípravu na pracovný pohovor, dajú im možnosť otestovať si jazykové či IT zručnosti, na modelových situáciách ponúknu odborný koučing, alebo dajú návod, ako správne napísať štruktúrovaný životopis a motivačný list.  Aktivít, ktoré môžu záujemcovia vyskúšať, je tu v Inchebe ešte omnoho viac, všetky sa však realizujú pod spoločným heslom – „poď a zaži dobrodružstvo“ a tento slogan sa vzťahuje nielen na dobrodružstvo pri testovaní, ale aj v pripravenej adrenalínovej zóne a x-boxoch.  Národné Dni Kariéry sa konajú pod záštitou ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera, ktorý spoločne s projektovou manažérkou AIESEC Slovensko prestrihol pásku a oficiálne tak otvoril toto dvojdňové podujatie. Prítomným sa prihovoril aj zástupca AIESEC v Anglicku John Baron. My tu ostávame aj zajtra, všetky aktuálne informácie z podujatia vám budeme aktuálne sprostredkovávať.

Neutopte sa v mori informácií – poďte na Národné Dni Kariéry 2013.

Ivona a Lucia


pošli na vybrali.sme.sk Pošli do vybrali.sme.sk

Komentár (0)         Trvalý odkaz         Odporučiť emailom     Verzia pre tlačArchív spravodajstva
Hlavná stránka

Facebook

Mobilné aplikácie

iPhone a iPad

Informuj sa!

Informácie pre Teba

Psycholog online

Kariérové poradenstvo

Ambasádor ICM

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Prines naše informácie do vašej školy!

Informácie

Formulár

Bezplatné besedy

Ponúkame stredným školám v SR možnosť bezplatne si objednať besedu na tému "Závislosť".

Informácie o besedách

Návratka

Ponuka pre organizácie

Venujete sa práci s mladými ľuďmi? Dajte im o sebe vedieť na našej stránke!

Ponuka

Objednávka

Metodický materiál KIVR

Objednávka KIVR

Užitočné weby

logo Za jedno lano
logo Bez nenavisti na internete
logo Eures
logo Jooble
Brigada.sk - brigády pre študentov nielen na leto
referaty
logo Student24
logo Suska
logo zmps
www.naseprveplaty.sk

www.podujatie.sk

uplatnisa.skovce.sk

zodpovedne.sk