Vyber si

Aktuality
Informačné materiály ICM
Užitočné weby
Fotogaléria

Nájdi si svoje ICM

Infobody

Mailing listaktuality Aktuality

Zones.sk oslavuje 6. narodeniny s novou aplikáciou pre študentov

Aktuality | Streda, 08. Január 2014

obrazok
Najväčší študentský portál na Slovensku, Zones.sk oslavuje svoje 6. narodeniny. Pri tejto príležitosti pripravil pre svojich používateľov novú mobilnú android aplikáciu, v ktorej nájdu kompletnú databázu všetkých študentských prác.

Aplikácia Zones Referáty obsahuje vyše 10 tisíc referátov, ťahákov, učebných poznámok ako aj vypracovaných maturitných otázok. Kvôli väčšej prehľadnosti sú rozdelené do viac ako 40 kategórií. Študenti sa k textom môžu dostať pomocou jednoduchého vyhľadávania alebo si ich uložiť priamo do mobilu. V tom prípade si ich môžu prezerať aj v čase, keď nie sú pripojení na internet.

„Aplikácia je ideálna pre všetkých študentov, ktorí chcú mať referáty alebo učebné texty vždy so sebou. V mobile alebo tablete si môžu vyhľadať konkrétne študentské práce, prezerať si ich, ale aj zdieľať so spolužiakmi,“ vysvetľuje zakladateľ portálu Zones.sk Ľuboš Demovič ďalšie výhody aplikácie. Tá je v poradí už treťou, ktorú portál predstavil. Stiahnuť si ju môžete TU

Zones.sk sa počas šesťročného pôsobenia na slovenskom internetovom trhu stal suverénnym lídrom medzi študentskými stránkami. Prispôsoboval sa meniacim trendom v školstve a tisíckam študentom základných, stredných a vysokých škôl prinášal tie najlepšie služby. Len v minulom roku predstavil dva nové projekty, ktoré si aj vďaka svojej jednoduchosti a intuitívnosti našli tisícky spokojných používateľov. Portál NájdiPSČ.sk umožňuje veľmi rýchlo vyhľadať poštové smerovacie číslo všetkých slovenských miest. Mobilná aplikácia Školy zase zhromažďuje informácie o všetkých školských zariadeniach v krajine.

„Našim cieľom je čo najviac sa priblížiť potrebám všetkých slovenských študentov. Najväčšou odmenou je pre nás návštevnosť stránok a počet stiahnutých aplikácií, ktorý sa neustále zvyšuje,“ hovorí Ľuboš Demovič.

Poukazuje tak na skoro tri milióny jedinečných návštevníkov, ktorí si v minulom roku otvorili stránky Zones.sk. Zároveň bola prekonaná polmiliónová návštevnosť jedinečných používateľov za mesiac.

Úspešnosť portálu a spokojnosť návštevníkov je pre jeho tvorcov veľkým záväzkom, ktorý nechcú podceniť. V znamení inovácií a zdokonaľovania už existujúcich projektov má byť preto aj celý nasledujúci rok.


pošli na vybrali.sme.sk Pošli do vybrali.sme.sk

Komentár (0)         Trvalý odkaz         Odporučiť emailom     Verzia pre tlačArchív spravodajstva
Hlavná stránka

Facebook

Mobilné aplikácie

iPhone a iPad

Informuj sa!

Informácie pre Teba

Psycholog online

Kariérové poradenstvo

Ambasádor ICM

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Prines naše informácie do vašej školy!

Informácie

Formulár

Bezplatné besedy

Ponúkame stredným školám v SR možnosť bezplatne si objednať besedu na tému "Závislosť".

Informácie o besedách

Návratka

Ponuka pre organizácie

Venujete sa práci s mladými ľuďmi? Dajte im o sebe vedieť na našej stránke!

Ponuka

Objednávka

Metodický materiál KIVR

Objednávka KIVR

Užitočné weby

logo Za jedno lano
logo Bez nenavisti na internete
logo Eures
logo Jooble
Brigada.sk - brigády pre študentov nielen na leto
referaty
logo Student24
logo Suska
logo zmps
www.naseprveplaty.sk

www.podujatie.sk

uplatnisa.skovce.sk

zodpovedne.sk