Aktuality

Karierové poradenstvo

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 07. December 2018

obrazok
Dňa 4. decembra 2018. sa v priestoroch ICM, n. o. Martin uskutočnil workshop na tému kariérneho poradenstva, podnikavosť ML a ich uplatnenie sa na trhu práce, k hľadaniu silných a slabých stránok v občianskom živote.

Viac informácii

O Európskych možnostiach aj v knižnici

SYTEV KN Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
Dňa 05. 12. 2018 sme v knižnici v Krásne nad Kysucou uskutočnili workshop pre študentov, mladých vedúcich a dobrovoľných mládežníckych vedúcich s cieľom propagácie a zvýšenia povedomia o Európskych možnostiach pre mládež a so záujmom o prehĺbenie záujmu o účasť na Európskych programoch ako aj informovania o sieti Eurodesk. Workshopu sa zúčastnilo 12 mladých ľudí. Prezentovali sme Erasmus+ program, Európsky sbor solidarity a Discover Europe. Účastníkov workshop…

Viac informácii

Spoločne pre kariérový rozvoj žiakov

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
Dňa 4. decembra 2018 sa zástupca ICM, n. o. Martin zúčastnil medzinárodného seminára Spoločne pre kariérový rozvoj žiakov. Seminár bol určený predstaviteľom verejných a neziskových organizácii, ktoré sa angažujú v oblasti kuriérovej výchovy a poradenstva na Slovensku.

Viac informácii

Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
Dňa 26. novembra 2018 sa konal ďalší workshop na tému Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie. Workshop realizovalo ICM, n.o. Martin v priestoroch Gymnázia V. Paulinyho Tótha v Martine.

Viac informácii

Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
ICM, n.o. Martin realizovalo dňa 22. novembra 2018 Informačný workshop na tému Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie, ktorý sa konal v priestoroch Gymnázia V. Paulinyho Tótha v Martine.

Viac informácii

Európske možnosti pre mladých aj na SPŠ IT

SYTEV KN Spravodajstvo | Streda, 05. December 2018

obrazok
Dňa 28. 11. a 03. 12. sa uskutočnili 3 workshopy pre 60 študentov s cieľom propagovania Európskych možnosti pre mládež a prehĺbenia záujmu o účasť na Európskych programoch ako aj informovanie o sieti Eurodesk.

Toto vzdelávanie bolo podporené z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Viac informácii

O zdravom životnom štýle aj v YC

SYTEV KN Spravodajstvo | Utorok, 04. December 2018

obrazok
Dňa 03. 12. 2018 sa v YC|Mládežníckej klubovni uskutočnil workshop pre 14 študentov s témou zdravie a zdravý životný štýl. Workshop sa uskutočnil po škole a zúčastnili sa ho najmä študenti Strednej priemyselnej školy informačných technológií a mladí, ktorých téma zaujala. Účastníci sa dozvedeli nové informácie, vedomosti o zdravom životnom štýle, zdravom riadení si svojho času, dôležitosti voľného času a odmeňovania sa.

Toto vzdelávanie bolo…

Viac informácii

Poď do podnikania - workshopy

SYTEV KN Spravodajstvo | Utorok, 04. December 2018

obrazok
Dňa 03. 12. sme na Strednej priemyselnej škole Informačných technológií realizovali 2 wokshopy s názvom "Poď do podnikania" s cieľom motivovať mladých ľudí do podnikania ako aj podporiť ich podnikavosť a zvýšiť ich kompetencie pre uplatnenie sa na trhu práce. Študentov workshop zaujal a pýtali sa otázky k téme. Cez energizér 1 minúta mohli účastníci si skúsiť dĺžku jednej minúty. Táto aktivita účastníkov bavila a vyšli z nej zaujímavé výsledky. Účastníci…

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  1 2 3 4 5 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých