Aktuality

SYTEV a Mestský mládežnícky parlament pripravujú dotazník

SYTEV KN Spravodajstvo | Pondelok, 01. Október 2018

V našom meste sa veľmi málo ľudí zaujíma o deti a mladých ľudí, i keď tvoria podstatnú časť mesta a sú jeho budúcnosť.

Práve kvôli tomuto sa rozhodla nezisková organizácia SYTEV v spolupráci s MMP a mestskou mládežnickou klubovňou vytvoriť dotazník, ktorý by zmapoval potreby detí a mladých ľudí v meste.

Dotazník je v štádiu prípravy a konzultácií s odborníkmi, vďaka ktorým prinesie zmysluplné výsledky. Čoskoro uvidíte po všetkých…

Viac informácii

TCA školenie Kick-Start Your Career

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 01. Október 2018

obrazok
Školenie pre mladých lídrov, pracovníkov s mládežou, ktorí pracujú alebo chcú pracovať s témou zamestnateľnosti a uplatnenia sa na trhu práce. Vzdelávanie bude prebiehať v angličtine a budú ho viesť dvaja zahraniční školietelia Jan Van Hove a Anita Silva, ktorí majú dlhoročné skúsenosti. Neváhaj a prihlás sa!

Uzávierka prihlášok je 28. októbra 2018

https://www.iuventa.sk/sk/Aktualne-skolenia/kick-start-your-career.alej?eventid=995

Viac informácii

Zdravý životný štýl

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 01. Október 2018

obrazok
Už zajtra 2. októbra sa na Základnej škole Moskovskej v Banskej Bystrici stretnú žiaci siedmich ročníkov s lektorkou ICM BB. Hovoriť budeme o zdravom životnom štýle, o prevencii a ochrane zdravia, o nadmernom a nesprávnom používaní počítačov a mobilov. Túto tému preberieme formou interaktívnej diskusie.

Viac informácii

Európsky týždeň mobility je za nami

SYTEV KN Spravodajstvo | Pondelok, 24. September 2018

Celoeurópskou tradíciou je, že od 21. septembra prebieha týždeň mobility. Kysucké Nové Mesto nebolo výnimkou.

Organizácia Sytev v spolupráci s mestským mládežníckym parlamentom YCčkom a Kysuckým Novým Mestom zorganizovali v tento týždeň súťaž o rôzne ceny. Vďaka sponzorom RM sport a DEMA tieto ceny boli odovzdané výhercom fotosúťaže, ktorú podporili mediálni partneri Zvesti a NovinyKNM.

Všetkým čo sa zapojili do týždňa mobility ďakuje…

Viac informácii

Svetový upratovací deň v našom meste

SYTEV KN Spravodajstvo | Pondelok, 17. September 2018

Madí dobrovoľníci upratovali nábrežie rieky Kysuca. Piatkové popoludnie 14.9. ôsmi mladí namiesto sedenia doma venovali našej prírode.

Začali o 14:00 pri škole Clementisova a usilovne pracovali až štyri hodiny. Upratovanie to bolo veru náročné. Toľko fľaší, plastov a ostatných odpadkov asi nikde v meste už nenájdete. Dobrovoľníkov to však neodradilo, dostali sa až ku plavárni. Nazbierali neuveriteľných 400 kilogramov odpadu.

Viac informácii

Objav svoj talent

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 17. September 2018

obrazok
Aj v tomto školskom roku realizujeme workshopy v reedukačných a resocializačných zariadeniach v rámci BBSK. Už 24. septembra sa vyberieme do reedukačného centra v Tornali, kde s klientmi formou interaktívnych hier a diskusií odhalíme kúsok talentov a skrytých možností. Tešíme sa na stretnutie.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  1 2 3 4 5 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých