Aktuality

Buď aktívny, participuj!

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 01. Apríl 2008

Ak si študentom strednej školy a máš záujem zapájať sa aktívnejšie do diania v spoločnosti a byť účastný pri rozhodovaní o veciach verejných, staň sa členom Parlamentu mladých partizánčanov a zapoj sa do nášho projektu!

Viac informácii

Zapojte svoju školu do Európskej jari

Aktuality | Pondelok, 31. Marec 2008

obrazokEurópska jar je každoročnou iniciatívou, ktorá podnecuje školy k tomu, aby si vo svojom kalendári vyhradili jeden alebo viacero dní na zorganizovanie aktivít, ktoré sú zamerané na debatu, interakciu a zamýšľanie sa nad európskymi témami. Európska jar je príležitosťou pre mladých ľudí vyjadriť…

Viac informácii

Najväčšia databáza svetových destinácií na Slovensku

Aktuality | Piatok, 28. Marec 2008

obrazokNa internete je opäť k dispozícii databáza s viac ako 1000 ponukami dobrovoľníckych táborov vo viac ako 50 krajinách sveta. Tieto nevšedné destinácie zverejňuje každoročne na svojej internetovej stránke http://www.inex.sk občianske združenie INEX Slovakia. Nejedná…

Viac informácii

Konto Orange -šanca pre vysokoškolákov!

Aktuality | Utorok, 25. Marec 2008

obrazokDoba, v ktorej žijeme praje iniciatívnym a schopným ľuďom. Práve pre nich má Konto Orange už po tretíkrát pripravený špeciálny grantový program. Vysokoškolským študentom ponúka možnosť podieľať sa na formovaní svojho vzdelania a profilovaní svojej osobnosti.

Viac informácii

ING podporí integrované vzdelávanie postihnutých detí

Aktuality | Pondelok, 24. Marec 2008

Grantový program ING Šance pre deti je zameraný na podporu integrovaného vzdelávania detí so zdravotným postihnutím na Slovensku, aby čo najviac z nich mohlo chodiť do bežných škôl a dostávalo rovnako kvalitné vzdelávanie ako ich vrstovníci.

Viac informácii

MPM na stretnutí s RNDr. Milanom Nemčekom

ICM MA Spravodajstvo | Sobota, 22. Marec 2008

Zástupca ICM, n.o.spolu s členmi MPM sa zúčastnili dňa 12. marca 2008 v priestoroch MsÚ v Martine na pracovnom stretnutí s RNDr. Milanom Nemčekom, vedúcim oddelenia strateg. rozvoja a zahr. vzťahov mesta za účelom usporiadania Bambiriády 2008 v Martine.

Viac informácii

Program drogovej prevencie a šírenia informácií 2008

Aktuality | Streda, 19. Marec 2008

Prispejte k prevencii drogovej závislosti a väčšej informovanosti o nej. Všeobecné ciele programu sú: Prevencia a znižovanie užívania drog, drogových závislostí a súvisiacich ochorení. Prispenie k zlepšeniu informácií o užívaní drog a podpora implementácie protidrogovej stratégie v EÚ.

Viac informácii

Školenie “Vadí ti rasizmus?”

Aktuality | Pondelok, 17. Marec 2008

Školenie sa zameriava na problematiku rasizmu a xenofóbie a bude prebiehať v termíne 15.-19.máj 2008 v Českej republike.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  263 264 265 266 267 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých