Aktuality

PRÁZDNINOVÉ PREMIETANIA PRE DETI A MLÁDEŽ

ICM LU Spravodajstvo | Streda, 20. August 2008

Informačné centrum mladých v Lutile organizovalo v priebehu letných školských prázdnin filmové premietania pre všetky deti a mládež. Premietanie filmovej rozprávky Shrek Tretí sa konalo 14.7. 2008 v malej sále obecného kultúrneho domu v Lutile a rozprávku Za plotom si široká verejnosť mohla pozrieť 15.8. 2008 vo veľkej sále kultúrneho domu.

Viac informácii

Dobrovoľníci záhradníkmi v žilinskej Stanici

Aktuality | Štvrtok, 14. August 2008

obrazok V poradí už 14-ty medzinárodný tábor dobrovoľníckej práce na Slovensku združenia INEX Slovakia bude mať tematiku záhradníctva a bude sa konať pri kultúrnom klube Stanica v Žiline.

Viac informácii

Vieš robiť grafiku? Tak sprav pre nás leták o ICM!

Aktuality | Piatok, 08. August 2008

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR (ZIPCeM) vyzýva týmto všetkých Vás, ktorí máte hlavu plnú nápadov a chuť sa realizovať. Potrebujeme nápad. Niečo originálne a svieže, ale decentné zároveň. Niečo, čo osloví mladých, ale aj skôr narodených.

Viac informácii

Zúčastnite sa na Európskom týždni miestnej demokracie 13.-17.októbra 2008

Aktuality | Streda, 06. August 2008

obrazokZvyšovanie povedomia o miestnej demokracii a presadzovanie myšlienky demokratickej účasti občanov na miestnom živote sú dvoma základnými cieľmi “Európskeho týždňa miestnej demokracie“ (ETMD) organizovaného vo všetkých členských krajinách Rady Európy od 15. do 19. októbra 2007.…

Viac informácii

Poradňa pre obete domáceho násilia “Centrum Slnečnica”

ICM LV Spravodajstvo | Utorok, 05. August 2008

Od 1. júla 2008 funguje pod ICM LEVICE poradňa pre obete domáceho násilia s názvom "Centrum Slnečnica". Vďaka podpore z Konta Orange v rámci programu Šanca pre váš región môžeme pomáhať týraným, zneužívaným a utláčaným osobám už aj v Leviciach. Poradňa pracuje zatiaľ na dobrovoľníckej báze, ale pod odborným vedením pracovníkov z Centra Slniečko v Nitre.
O činnosti centra a celkovo o problematike domáceho násilia sa bude hovoriť na prvom klubovom…

Viac informácii

Hľadáme tlačového a mediálneho hovorcu

Aktuality | Piatok, 01. August 2008

Máš ambície v žurnalistike? Možno práve táto ponuka Ti ich pomôže naplniť. Ak chceš vedieť viac, čítaj ďalej.

Viac informácii

Holíč má Informačné centrum mladých

Aktuality | Piatok, 04. Júl 2008

Predovšetkým mladí ľudia sú v súčasnom svete doslova zahrnutí množstvom najrôznejších informácií. S cieľom ľahšie sa orientovať v danej problematike a v priateľskom kolektíve vekovo blízkych získať potrebné informácie týkajúce sa vzdelávania, voľnočasových aktivít, ale tiež poradenstva pri hľadaní zamestnania či iného odborného poradenstva, vznikajú v ostatných rokoch na Slovensku informačné centrá mladých.

Viac informácii

Škola rodinných financií

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 01. Júl 2008

Informačné centrum mladých, n.o. v Martine v spolupráci s NDS realizovalo v priebehu mesiaca jún 2008 v priestoroch RDMOM Martin „ Komunitné finančné vzdelávanie“ v rámci programu: Škola rodinných financií.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  265 266 267 268 269 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých