Aktuality

Inteligentné auto, inteligentný vodič? Otestuj si svoje vedomosti a vyhraj!

Aktuality | Utorok, 13. November 2007

> Cieľom kvízu iCar je informovať občanov ako sa vďaka novým technológiám môže ich auto stať bezpečnejšie, čistejšie a inteligentnejšie.

Viac informácii

Videosúťaž “Každý iný - všetci rovní”

Aktuality | Pondelok, 12. November 2007

obrazokV rámci kampane "Každý iný - všetci rovní" sa koná na koniec roka súťaž jednominútových videí.

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci mladí ľudia vo veku od 14 – 26 rokov, ktorí sa chcú pomocou krátkych shotov , resp. jednominútových videí vyjadriť k témam kampane a najmä prispieť…

Viac informácii

Medzinárodný deň boja proti fašizmu a antisemitizmu - 9. november

Aktuality | Štvrtok, 08. November 2007

V piatok 9.novembra je Medzinárodný deň boja proti fašizmu a antisemitizmu. V tento deň uplynie presne 69 rokov od momentu, kedy začali bit zvony na poplach "začiatku plánovaného konca" židovského obyvateľstva v Európe. Už počas tejto noci bolo zavraždených 90 židov, bolo vypálených okolo 100 synagóg a zničených 7500 židovských obchodov.

Viac informácii

Vytvárajme Svet rozmanitosti

Aktuality | Štvrtok, 08. November 2007

Do súťaže sa môžu zapojiť mladí ľudia z celého sveta a ukázať tak, čo pre nich znamená rovnoprávnosť. Prihlásiť môžeš video, fotografiu, koláž alebo čokoľvek, čo znázorňuje tvoj pohľad na ľudskú rozmanitosť (aký prínos môže mať rozmanitosť, čo rovnoprávnosť skutočne znamená) a čo pomôže mladým ľuďom pochopiť, že nemusia čeliť diskriminácii sami.

Viac informácii

Súťaž Deň bezpečnejšieho Inetrnetu 2008: “Život online je to, čo si Ty vyberieš z IT”

Aktuality | Streda, 07. November 2007

Je internet pozitívnym alebo negatívnym prvkom dnešného života ? Slúžia mobilné telefóny skutočne iba “spájaniu ľudí”? Môžeme veriť všetkému, čo vidíme na internete ? Správame sa inak vo virtuálnej realite ako v skutočnom svete? Ako naše správanie ovplyvňuje online prostredie?


Viac informácii

Grantový program „Rozvoj životných zručností 2007“

Aktuality | Utorok, 06. November 2007

Nadácia pre deti Slovenska v rámci Grantového programu "Rozvoj životných zručností 2007" rozdelila sumu 1 400 000 Sk na 21 kvalitných projektov do všetkých regiónov Slovenska.

Viac informácii

Ak potrebuješ bezplatne poradiť - využi Skype

Aktuality | Piatok, 02. November 2007

obrazokZdruženie Informačných a poradenských centier mladých v SR ponúka novú formu poradenstva, ktorá pomôže všetkým mladým ľuďom využívajúcim Skype. Na nicku ICM-Mladym je k dispozícii vyškolený konzultant na ktorého je možné sa bezplatne obrátiť pomocou chatu, alebo priameho telefonického…

Viac informácii

Mestské zastupiteľstvo v Partizánskom

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 31. Október 2007

ICM Partizánske - Deväť členov Parlamentu mladých, ktorý vznikol v Partizánskom vďaka úsiliu Informačného centra mladých a finančnej podpore Ministerstva školstva SR v rámci programu podpory participácie mladých ľudí sa zúčastnilo dňa 23. októbra 2007 vo veľkej zasadačke MsÚ na zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  266 267 268 269 270 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých