Aktuality

Asi nie som ako ostatní

ICM PE Spravodajstvo | Štvrtok, 14. Február 2008

Časť aktivít zameraných na boj s diskrimináciou spojených s projektom „Asi nie som ako ostatní“ , ktoré realizovalo Informačné centrum mladých v Partizánskom v spolupráci s Denným centrom Frézia Partizánske (Združenie na pomoc deťom a mládeži s mentálnym a zdravotným postihnutím) v rámci kampane Ministerstva školstva SR „Každý iný , všetci rovní“ boli pre nás veľmi prínosné a motivujúce.

Viac informácii

Nove granty na integráciu zravotne postihnutej mládeže!

Aktuality | Utorok, 12. Február 2008

Nadácia Slovenskej sporiteľne vyhlásila nové otvorené grantové programy na rok 2008 Škola praxou a Bližšie k zdraviu zamerané na skvalitnenie vzdelávania a integráciu zdravotne postihnutej mládeže.

Viac informácii

Nie je nám to jedno

ICM LV Spravodajstvo | Štvrtok, 07. Február 2008

V rámci grantového programu levickej firmy LEAF Slovakia a Nadácie pre deti Slovenska získalo aj Informačné centrum mladých Levice podporu z Detského fondu LEAF pre svoj projekt s názvom „Nie je nám to jedno!“. ICM Levice týmto projektom pokračuje v aktivitách, ktoré sa realizovali v roku 2007 v rámci kampane „Každý iný – všetci rovní“. Zmierňovanie predsudkov a búranie stereotypov má v našej spoločnosti veľký význam. Zámerom projektu „Nie je nám to jedno“…

Viac informácii

Kampaň na ochranu detí a mládeže pred rakovinou pokračuje!

Aktuality | Štvrtok, 07. Február 2008

obrazokMedzinárodnou úniou proti rakovine (UICC) bol 4. február vyhlásený za Svetový deň proti rakovine. V roku 2007 odštartovala kampaň na ochranu detí a mládeže, zameraná hlavne na prevenciu pred nežiaducimi nádorovými chorobami v dospelom veku, ktorá pokračuje aj tento rok.

Viac informácii

INFOMBIL zastaví aj v tvojom meste!

Aktuality | Utorok, 05. Február 2008

obrazokChceš mať informácie, zábavu, bezplatný internet na námestí v tvojom meste? Informačný autobus bude križovať celé Slovensko. Využi možnosť stopnúť ho a zviesť sa po trase informácií pre mládež.

Viac informácii

Kováčova Bystrica 2008

ICM BB Spravodajstvo | Pondelok, 04. Február 2008

Informačné centrum mladých Banská Bystrica, v rámci Literárnej Banskej Bystrice 2008 venovanej pamiatke Mikuláša Kováča a týždna slovenských knižníc organizuje, pod záštitou primátora mesta, už štvrtý ročník amatérskej umeleckej súťaže „KOVÁČOVA BYSTRICA“, na ktorú Vás všetkých srdečne pozýva. Bližšie informácie nájdete na priloženom letáku.

Prílohy:
Leták (128kB, doc) Viac informácii

“Podpora tvorby politiky mládeže a participácie MPM na verejnom živote mesta Martin”.

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 01. Február 2008

Informačné centrum mladých v Martine a mesto Martin realizovali v období od 1.8.2007 do 31.12.2007 v rámci programu podpory participácie mladých ľudí na živote obce projekt

Viac informácii

Prvé pracovné stretnutie MPM v roku 2008

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 31. Január 2008

Dňa 21. januára 2008 sa konalo v priestoroch Informačného centra mladých v Martine prvé pracovné stretnutie členov MPM.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  266 267 268 269 270 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých