Aktuality

HIV, AIDS

ICM BB Spravodajstvo | Štvrtok, 19. Jún 2008

Informačné centrum mladých v Banskej Bystrici v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravia, Banská Bystrica, zorganizovalo v mesiaci jún radu prednášok a besied na tému HIV – AIDS, ktorej cieľom bolo podať žiakom základných a stredných škôl informácie o tomto zákernom víruse. Mladí ľudia sa dozvedeli, ako môže dôjsť k infikovaniu a hlavne aká je proti tomuto vírusu prevencia. Prednášky a besedy boli vedené zaujímavou hravou formou, kde mladí účastníci…

Viac informácii

Tvorivé dielne v rámci aktivít projektu"Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 13. Jún 2008

Dňa 13. júna 2008 Informačné centrum mladých v spolupráci so ZSŠOaS Martin zorganizovalo v priestoroch RDMOM v Martine tvorivé dielne v rámci aktivít projektu "Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom".

Viac informácii

Ako si udržať zdravý životný štýl

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 11. Jún 2008

Dňa 11. júna 2008 Informačné centrum mladých v Martine realizovalo v rámci projektu : “ Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom” workshop na tému: " Ako si udržať zdravý životný štýl, ryby v jedálnom lístku – obrovská posila pre zdravie".

Viac informácii

Zdravý životný štýl v mojom rebríčku hodnôt

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 11. Jún 2008

Dňa 28. mája 2008 Informačné centrum mladých v Martine v rámci projektu : " Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom" realizovalo workshop s názvom: Zdravý životný štýl v mojom rebríčku hodnôt.

Viac informácii

Infomobil navštívil ďaľších päť miest!!!

Aktuality | Utorok, 10. Jún 2008

obrazokV 30. týždni roka 2008 sme s Infomobilom zavítali do miest Kanianka, Nitrianske Pravno, Dolné Vestenice, Bánovce nad Bebravou a Trenčín.
Viac na http://www.infomobil.sk

Viac informácii

Partizánčanky v europarlamente

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 10. Jún 2008

Bývalé študentky Strednej priemyselnej školy v Partizánskom a členky Parlamentu mladých zasadli do europarlamentných lavíc. V období, keď sa väčšina maturantov začínala pripravovať na „skúšku svojej dospelosti“ , čiže maturitnú skúšku (17.5.2008), sme ako členky Parlamentu mladých mesta Partizánske, ktoré funguje pod hlavičkou ICM - Nikoleta Manová- predsedníčka a Lenka Ďuríčková –podpredsedníčka, vycestovali do Štrassburgu – mesta pamiatok a Európskeho…

Viac informácii

Chcete študovať na vysokej škole v Partizánskom ?

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 10. Jún 2008

Vyše 270 maturantov len z Partizánskeho skončilo v minulých dňoch štúdium na stredných školách a mnohí v ňom chcú pokračovať na vysokých školách. Viacerí možno nepostrehli informáciu, že od budúceho akademického roku 2008/2009 sa môžu rozhodnúť aj pre vysokoškolské štúdium v detašovanom pracovisku v Partizánskom.

Viac informácii

Pomoc deťom v africkej Ugande

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 10. Jún 2008

Parlament mladých Partizánčanov pod záštitou Informačného centra mladých v Partizánskom sa 22. mája zapojil do verejnej zbierky Unicef Modrý gombík. Desať prváčok a dvaja druháci SPŠ oslovovali ľudí s prosbou venovať finančný príspevok na pomoc deťom v africkej Ugande.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  267 268 269 270 271 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých