Aktuality

Mestské zastupiteľstvo v Partizánskom

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 31. Október 2007

ICM Partizánske - Deväť členov Parlamentu mladých, ktorý vznikol v Partizánskom vďaka úsiliu Informačného centra mladých a finančnej podpore Ministerstva školstva SR v rámci programu podpory participácie mladých ľudí sa zúčastnilo dňa 23. októbra 2007 vo veľkej zasadačke MsÚ na zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Viac informácii

Pozvánka na koncert ROMANE JILE

ICM LV Spravodajstvo | Utorok, 30. Október 2007

obrazokInformačné centrum mladých v Leviciach organizuje v rámci kampane "Každý iný - všetci rovní" vystúpenie rómskej folklórnej skupiny z Čaty. Vystúpenie sa uskutoční 9. novembra 2007 o 18,00 v Mládežníckom centre kontakt v Leviciach.

Viac informácii

Sprievodca mladých po internete

Aktuality | Utorok, 30. Október 2007

obrazokINFOPAS Združenia Informačných a poradenských centier mladých v SR má mladým ľuďom zabezpečiť rýchlu orientáciu v sieti internetu. V brožúrke vreckového formátu nájdu najzaujímavejšie adresy s informáciami pre mládež.

Viac informácii

Fotografia očami detí

Aktuality | Pondelok, 29. Október 2007

Už v novembru žačína 2. ročník celoslovenského fotoprojektu /www.fod.sk/
FOTOGRAFIA OČAMI DETÍ organizovaný pre deti základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt sa organizuje pod záštitou JÁNA FIGEĽA, člena Európskej komisie, zodpovedného za vzdelávanie, odbornú prípravu, kultúru a mládež.

Viac informácii

Bezplatné školenia pre vysokoškolákov v Bratislave

Aktuality | Piatok, 26. Október 2007

V mesiacoch november a december 2007 sa v Bratislave uskutoční séria bezplatných školení pre tretiakov a piatakov na bratislavských vysokých školách pod názvom „Mladý líder“, ktoré sú zamerané na kariérový a osobnostný rast v zamestnaní a podnikaní.

Viac informácii

Deťom a mládeži priblížia euro virtuálne hry

Aktuality | Streda, 24. Október 2007

Jednotnú európsku menu, ktorú chce Slovensko prijať od januára 2009, majú menším deťom zábavnou formou priblížiť rôzne omaľovánky a hry na webovej stránke centrálnej banky (NBS). Detský kútik, v ktorom deti nájdu jednoduché internetové hry o eurových bankovkách a minciach, je zatiaľ dostupný len v anglickej verzii. NBS prevzala osvetové materiály pre deti a…

Viac informácii

Kurz počítačové zručnosti pre mimovládne organizácie

Aktuality | Utorok, 23. Október 2007

obrazokNadácia Pontis pripravila pre slovenské mimovládne organizácie (MNO) kurz zameraný na zvyšovanie zručností v oblasti výpočtovej techniky. Kurz je určený pre pracovníkov MNO, ktorí majú základné počítačové zručnosti a potrebujú si ich rozšíriť.

Viac informácii

Vyhrajte s kresbou Afriky

Aktuality | Pondelok, 22. Október 2007

Zapojte sa do európskej súťaže Cena mládeže za rozvoj 2007. Nakreslite alebo vytvorte multimediálnu prezentáciu o živote v rozvojových krajinách Afriky a aký dopad majú na ne klimatické zmeny. Prídťe sa inšpirovať do bratislavského Polusu, kde sú do 12. novembra 2007 vystavené súťažné práce z minulého ročníka súťaže.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  267 268 269 270 271 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých