Aktuality

Pracuješ s mládežou? Choď do Nemecka!

Aktuality | Pondelok, 14. Január 2008

Ak sa chceš zdokonaliť v nemčine a pozrieť sa ako funguje systém mládežníckych organizácii v Nemecku, neváhaj! Využi možnosť zúčastniť sa na tréningovom seminári "German Language and Youth Services", od 12.4.2008 do 10.5.2008 v nemeckom Tubingen.

Viac informácii

Prihláste sa do súťaže o Európsku Karlovu cenu mládeže!

Aktuality | Štvrtok, 10. Január 2008

obrazokPodieľate sa na projekte, ktorý súvisí s rozvojom Európskej únie, jej integráciou a identitou? Máte zároveň 16 až 30 rokov? Potom spĺňate základné podmienky na prihlásenie sa do súťaže o Európsku cenu Karola Veľkého pre mládež. Spoločne ju organizujú Európsky parlament a Nadácia medzinárodnej…

Viac informácii

Začal sa Európsky rok interkultúrneho dialógu!

Aktuality | Streda, 09. Január 2008

Na podnet Európskej komisie sa budú môcť Európania počas roku 2008 zapojiť do zaujímavých projektov zameraných na podporu vzájomného porozumenia a pozitívneho prínosu kultúrnej rôznorodosti. Oslavujeme totiž Európsky rok interkultúrneho dialógu!

Viac informácii

Fond Slovak Telekom dá 1,5 milióna na integráciu zdravotne znevýhodnenej mládeže

Aktuality | Utorok, 08. Január 2008

Nadácia Intenda vyhlásila druhé grantové kolo Nadačného fondu Slovak Telekom pod názvom IN.FORMÁCIE. Projekty zamerané na podporu spoločenskej integrácie zdravotne znevýhodnených detí a mladých ľudí do spoločnosti možno zasielať do 4. februára.

Viac informácii

Nemaj ruky vo vreckách!

Aktuality | Piatok, 04. Január 2008

Národná agentúra programu Mládež v akcii pozýva na školenie o aktívnom občianstve a jeho uplatnení v programe Mládež v akcii pre lídrov mládežníckych skupín a mládežníckych pracovníkov.

Viac informácii

Vyhodnotenie súťaže v rámci projektu: “ Ľudské práva očami mladých ľudí”

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 02. Január 2008

Informačné centrum mladých v Martine a mesto Martin realizovali v období od 1.8.2007 do 30.11.2007 v rámci programu podpory aktivít kampane „Každý iný – všetci rovní" projekt "Ľudské práva očami mladých ľudí".

Viac informácii

Veľká výmena skúseností 2008

Aktuality | Streda, 02. Január 2008

obrazok Pracujete s mládežou? Ste inštruktor alebo vedúci? Chcete zistiť čo letí medzi mladými? Radi sa zabávate a stretávate nových ľudí? Nie je lepšieho miesta, kde môžete získať nové poznatky inšpiráciu a podnety, ako na Veľkej výmene skúseností v dňoch 11.-13. apríla 2008.

Viac informácii

INFOMOBIL navštívi Deň darčekov a humanity v Topoľčanoch

Aktuality | Štvrtok, 20. December 2007

obrazokMobilné informačné centrum mladých zavíta 21. decembra na Topoľčiansky Deň darčekov a humanity. V informačnom autobuse pred Kultúrnym domom budú môcť mladí ľudia surfovať na internete, využívať poradenstvo a nájsť zaujímavé informácie.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  268 269 270 271 272 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých