Aktuality

Dvanásty august bol dňom informovanej mládeže

Aktuality | Streda, 08. August 2007

Dvanásteho augusta si pripomenuli mladí ľudia na celom svete Medzinárodný deň mládeže. Vďaka Informačným centrám mladých sa mládež na Slovensku môže pýšiť prívlastkom informovaná.

V súčasnosti je informácia jedným zo základných pilierov dobrého uplatnenia sa v spoločnosti. Pre mladého človeka je preto nesmierne dôležité nájsť tie správne a aktuálne informácie, ktoré potrebuje k svojmu štúdiu, práci, alebo pri riešení problémov.

Viac informácii

Mládež v akcii - predkladací termín

Aktuality | Utorok, 07. August 2007

NA Mládež v akcii pripomína, že najbližší predkladací termín grantového programu EÚ Mládež v akcii je 1. 9. 2007.
Keďže 1. september pripadá na sobotu, upozorňujeme všetkých žiadateľov, že Národná agentúra Mládež v akcii bude považovať za oprávnené projekty len tie projekty, ktoré budú mať pečiatku pošty najneskôr 1. september 2007.

Viac informácii

Projekt Tesco Charita 2008

Aktuality | Streda, 01. August 2007

Tesco Charita roku je projekt, ktorý má za cieľ podporiť každý rok jednu vybranú neziskovú organizáciu s celoštátnou pôsobnosťou, ktorá pracuje v sociálnej oblasti. V rámci spoločného projektu Tesco poskytuje predajné plochy svojich obchodov, PR a marketingovou podporu i prácu svojich zamestnancov k zabezpečeniu finančnej zbierky a doprovodných aktivít usporiadaných vybranou organizáciou.

Viac informácii

Novinárska cena EÚ “Za rozmanitosť. Proti diskriminácii.”

Aktuality | Štvrtok, 26. Júl 2007

Jednou z aktivít kampane Európskej Únie s názvom "Za rozmanitosť. Proti diskriminácii" a ktorá momentálne prebieha aj na Slovensku, je súťaž ´Novinárska cena 2007´( Journalist Award 2007 ). Prihlásiť sa do nej môžu žurnalisti zo všetkých 27 členských štátov EÚ pôsobiaci v printových i internetových médiach.

Viac informácii

Truck tour vo finále!

Aktuality | Utorok, 17. Júl 2007

V apríli sa svetložltý antidiskriminačný kamión EÚ vydal na svoju štvrtú cestu po Európe. Kamiónové turné 2007 predstavuje a šíri informácie o kampani "Za rozmanitosť.Proti diskriminácii", ako aj o Európskom roku rovnakých príležitostí pre všetkých.

Viac informácii

Súťaž “Moja Európa 2007”

Aktuality | Štvrtok, 12. Júl 2007

Pre každého jedinca má pojem "Európa" respektívne "Európan" rozličný význam. Mladých ľudia si pri tomto slove vybavia odlišné predstavy, myšlienky, ideály, názory či dokonca kritiku.

Viac informácii

Európske občianstvo ako detská hra so sklenenými guľkami

Aktuality | Pondelok, 09. Júl 2007

Krajiny v Európe sa zbližujú vďaka rôznym integračným procesom. Tieto procesy môžu so sebou priniesť medzi ľudí problémy a nedorozumenia. Preto sa občianske združenie INEX Slovakia s finančnou podporou programu Mládež v akcii rozhodlo v dňoch od 30.6 do 9.7.2007 zrealizovať mládežnícku výmenu na tému rozdielnosti kultúr v Európskej únii.

Viac informácii

ICM varujú pred drogami na letných festivaloch

Aktuality | Pondelok, 09. Júl 2007

Mesiace júl a august sú už tradične spojené s množstvom open air festivalov. Okrem dobrej hudby na mladých ľudí čakajú nástrahy v podobe drog. V súvislosti so stále sa zvyšujúcim počtom drogovo závislých, ako ak aj ľahkou dostupnosťou drog Informačné centrá mladých pokračujú v letnej kampani: "Drogy sú tú, ale dá sa im vyhnúť."

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  269 270 271 272 273 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých