Aktuality

INFOMOBIL vyráža na cesty!

Aktuality | Utorok, 22. Apríl 2008

obrazok Bezplatný internet a množstvo užitočných informácií, napríklad o možnostiach a podmienkach štúdia a práce v zahraničí, zvýhodneného cestovania či protidrogovej prevencie aj počas nastávajúcej sezóny ponúka INFOMOBIL, ktorý zavíta v mesiaci máj do šestnástich miest na Slovensku.

Viac informácii

Stretnutie zástupcov MPM s primátorom mesta

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 22. Apríl 2008

Vo štvrtok dňa 17. apríla 2008 sa konalo na pôde mestského úradu stretnutie zástupcov MPM s primátorom Andrejom Hrnčiarom.

Viac informácii

Európsky imunizačný týždeň

Aktuality | Pondelok, 21. Apríl 2008

Európsky regionálny úrad Svetovej zdravotníckej organizácie (SZO) iniciuje v tomto roku ďalší ročník Európskeho imunizačného týždňa (EIW - European Immunization Week), ako kampaň Euroregiónu SZO zameranú na zvýšenie povedomia o dôležitosti očkovania. Cieľom EIW je nárast zaočkovanosti a zlepšenie informovanosti o očkovaní proti infekciám, ktorým dokážeme vďaka očkovaniu úspešne predchádzať.

Viac informácii

Je len práca, ktorú treba urobiť

Aktuality | Streda, 16. Apríl 2008

obrazokPráve sa začína sociálna kampaň „Je len práca, ktorú treba urobiť“, ktorá je realizovaná v rámci projektu ruzovyamodrysvet.sk, zameraného na rodovo citlivú pedagogiku. Cieľom kampane je upriamiť najmä pozornosť mladých ľudí na stereotypnú deľbu práce medzi ženami a mužmi, a zviditeľniť…

Viac informácii

Zvládanie záťaže a stresu

ICM OR Spravodajstvo | Utorok, 15. Apríl 2008

ICM Tvrdošín a Infobod v Námestove poskytuje odborné poradenstvo pri prevencii a zvládaní záťažových a stresových situácií (nezamestnanosť, dlhodobý neúspech, predskúškové stavy, prijímacie pohovory, zvládanie trémy, stresu, záťaže, syndróm manažérskeho stresu, dlhodobé emočné napätie, psychická labilita, riešenie krízových a konfliktných situácií.....)

Viac informácii

Účasť na akcii: Deň otvorených dverí na Mestskom úrade v Martine

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 07. Apríl 2008

Dňa 7. apríla 2008 sa na martinskej radnici uskutočnila akcia „Deň otvorených dverí“, na ktorej sa zúčastnili členovia MPM a zástupca ICM, n.o. Martin.

Viac informácii

Hľadá sa konzultant / konzultantka!

Aktuality | Pondelok, 07. Apríl 2008

Nevieš si predstaviť nudnú prácu na jednom mieste? Máš rád zmenu, nové informácie?Rád a na úrovni komunikuješ s ľuďmi? Tak toto je niečo pre Teba. Ponúkame Ti zaujímavý spôsob, ako sa realizovať, získať množstvo nových možností spoznať nových ľudí, pracovných skúseností, samostatne sa rozhodovať a zároveň sa zabaviť. Zdá sa Ti to nemožné? Hľadáme možno Teba. Mladého, aktívneho človeka na pozíciu konzultanta v Združení Informačných a poradenských…

Viac informácii

Staň sa naším externým spolupracovníkom

Aktuality | Pondelok, 07. Apríl 2008

Aj ty sa môžeš stať externým spolupracovníkom a zúčastniť sa ako brigádnik šnúry INFOMOBILU po Slovensku. Prečítaj si bližšie podmienky a možno zistíž, že hľadáme práve Teba.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  270 271 272 273 274 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých