Aktuality

ICM Levice - “Každý iný-všetci rovní”

ICM LV Spravodajstvo | Štvrtok, 27. September 2007

Aj ICM Levice sa zapojilo do celoeurópskej mládežníckej kampane „Každý iný – všetci rovní“ a získalo finančnú podporu Ministerstva školstva SR.

Viac informácii

Beseda - rasizmus, xenofóbia

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 26. September 2007

ICM Banská Bystrica organizovalo besedu k projektu Každý iný – všetci rovní na tému: „Rasizmus, xenofóbia“ pre žiakov 8. ročníka ZŠ Š.Moysesa v Banskej Bystrici.

Viac informácii

„Všetci za jedného – jeden za všetkých“

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 26. September 2007

Pod týmto názvom organizovala Neformálna skupina FORMELA v rámci týždňa kampane „Každý iný – všetci rovní“ akciu, na ktorej nechýbalo ani ICM Banská Bystrica so svojimi službami, poradenstvom a programom.

Viac informácii

Umelecká súťaž „ Každý iný - všetci rovní”

Aktuality | Streda, 26. September 2007

Zapoj sa do jedinečnej umeleckej súťaže, kde si sám vyberieš v čom chceš súťažiť. Máš talent na písanie? Rád kreslíš? Si hudobne nadaný? Svet vidíš krajšie cez optiku fotoaparátu? Tvoja kreativita a útvar aký si vyberieš je na tebe.

Viac informácii

26. septembra oslávime Deň jazykov

Aktuality | Utorok, 25. September 2007

Cieľom Európskeho dňa jazykov je pripomínať si význam jazykového vzdelávania, dôležitosť podpory celoživotného vzdelávania v oblasti jazykov, ako aj zvyšovania povedomia o jazykoch Európy.

Viac informácii

Mládežnícke fórum OSCE

Aktuality | Utorok, 25. September 2007

V dňoch od 5.-6.novembra sa bude v Madride konať mládežnícke fórum, ktoré organizuje Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OSCE).

Viac informácii

Nadačný fond ST bude otvárať svet informácií znevýhodneným

Aktuality | Streda, 19. September 2007

Slovak Telekom v spolupráci s Nadáciou Intenda založili Nadačný fond Slovak Telekom s cieľom pomôcť zdravotne, sociálne alebo inak znevýhodneným ľuďom a zlepšiť ich prístup k užitočným informáciám.

Viac informácii

Tréningový kurz v Turecku

Aktuality | Sobota, 15. September 2007

Tréningový kurz na rozvoj projektov mládežníckej demokracie sa uskutoční v tureckej Antalyi v čase od 4.-9. decembra 2007.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  273 274 275 276 277 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých