Aktuality

Kurz počítačové zručnosti pre mimovládne organizácie

Aktuality | Utorok, 23. Október 2007

obrazokNadácia Pontis pripravila pre slovenské mimovládne organizácie (MNO) kurz zameraný na zvyšovanie zručností v oblasti výpočtovej techniky. Kurz je určený pre pracovníkov MNO, ktorí majú základné počítačové zručnosti a potrebujú si ich rozšíriť.

Viac informácii

Vyhrajte s kresbou Afriky

Aktuality | Pondelok, 22. Október 2007

Zapojte sa do európskej súťaže Cena mládeže za rozvoj 2007. Nakreslite alebo vytvorte multimediálnu prezentáciu o živote v rozvojových krajinách Afriky a aký dopad majú na ne klimatické zmeny. Prídťe sa inšpirovať do bratislavského Polusu, kde sú do 12. novembra 2007 vystavené súťažné práce z minulého ročníka súťaže.

Viac informácii

Beseda k projektu

ICM BB Spravodajstvo | Sobota, 20. Október 2007

Pracovníci ICM Banská Bystrica dňa 16.10.2007 zavítali na SOU PP v Banskej Bystrici, aby pobesedovali so študentami 1. ročníka o negatívnych javoch v rámci kampane „Každý iný – všetci rovní“.

Viac informácii

ICM dali mladým nový web

Aktuality | Piatok, 19. Október 2007

obrazokInformačné centrá mladých predstavili 19.10. 2007 na adrese http://www.icm.sk nový web pre mladých ľudí. Inovovaný obsah prináša viac informácií a prehľadnejší systém. Je zameraný na štúdium, prácu, voľný čas či sexualitu.

Viac informácii

Prezentačný deň v SOU

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 17. Október 2007

Informačné centrum mladých v Banskej Bystrici zorganizovalo „Informačno-prezentačný deň ICM“ pre študentov prvých ročníkov SOU poľnohospodársko-potravinárskeho v Banskej Bystrici.

Viac informácii

Kampaň “Každý iný. Všetci rovní.” - Súťaž jednominútových videií

Aktuality | Utorok, 16. Október 2007

obrazok Všetci mladí ľudia vo veku od 14 - 26 rokov majú možnosť zapojiť sa do súťaže, prostredníctvom krátkych videií podporiť myšlienky kampane a vyhrať atraktívne ceny.Viac informácii

Seminár slovenských štipendistov

Aktuality | Štvrtok, 11. Október 2007

Slovenská akademická informačná agentúra (SAIA, n. o.) si Vás dovoľuje informovať o seminári bývalých slovenských štipendistov DAAD (Nemecká ademická výmenná služba) "Nemecko a Slovensko v európskom vedeckom a hospodárskom priestore", ktorý sa bude konať v Bratislave od 12. do 14. októbra 2007.

Viac informácii

Učiaci sa región

ICM OR Spravodajstvo | Utorok, 09. Október 2007

Pozývame Vás na školenia a kurzy realizované v rámci projektu učiaci sa región.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  281 282 283 284 285 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých