Aktuality

Na webe spoločne v rozmanitosti

Aktuality | Štvrtok, 06. December 2007

obrazok Európska komisia začala 4.12. 2007 komunikačnú kampaň k Európskemu roku medzikultúrneho dialógu 2008 s heslom „Spoločne v rozmanitosti“. Súčasťou podujatia bolo slávnostné spustenie internetovej stránky http://www.dialogue2008.eu.

Viac informácii

Súťaž v eseji - Pád predstavy globalizácie

Aktuality | Streda, 05. December 2007

Napíš esej o globalizácii. Prezentuj svoj názor a vyhraj. Nenechaj si myšlienky iba pre seba a podeľ sa o ne s celým svetom. Aj to Ti umožní nová súťaž.

Viac informácii

Daruj hračku kamošovi 2007

ICM TO Spravodajstvo | Utorok, 04. December 2007

Topoľčany - Informačné centrum mladých v Topoľčanoch organizuje aj v roku 2007 zbierku hračiek a knižiek pre deti z detských domovov, zariadení sociálnej starostlivosti a sociálne slabších rodín pod názvom DARUJ HRAČKU KAMOŠOVI.

Viac informácii

Európa pomáha nachádzať prácu

Aktuality | Štvrtok, 29. November 2007

Členstvo Slovenska v Európskej únii nie je prínosom len pre krajinu, ale hlavne pre každého z nás. Iniciatíva EQUAL financovaná Európskym sociálnym fondom poskytla možnosť rozvíjať pracovné zručnosti desiatim znevýhodneným uchádzačom v rámci projektu SIZUS v Žiline.

Viac informácii

Pozvánka na slávnosť CHANUKA

ICM LV Spravodajstvo | Utorok, 27. November 2007

ICM Levice v rámci kampane “Každý iný - všetci rovní”, Vás pozýva na slávenie CHANUKY - Slávnosť svetiel - v stredu 5.12.2007 o 17:00 v koncertnej sále Tekovského múzea v Leviciach. Slávnosť sa uskutočňuje v spolupráci s Tekovským múzeom v Leviciach a OZ Hatikva pod vedením členov židovskej náboženskej obce v Nových Zámkoch.
Kampaň “Každý iný - všetci rovní” finančne podporuje Ministerstvo školstva SR.

Viac informácii

Nová súťaž - Mladý rozpočtár 2008

Aktuality | Utorok, 27. November 2007

Súťaž Mladý rozpočtár 2008 je nová celoštátna súťaž pre študentov stredných škôl, na ktorých sa vyučuje problematika stavebníctva, t. j. hlavne stredné priemyselné školy stavebné a stredné odborné učilištia stavebné.

Viac informácii

Rozšírte svoj obzor: Európska cena pre mladých žurnalistov

Aktuality | Pondelok, 26. November 2007

obrazokZapoj sa do jedinečnej európskej literárnej súťaže. Všetci mladí žurnalisti vo veku od 17 - 27 rokov sa môžu pripojiť svojou prácou do tvorivej súťaže "Rozšírte svoj obzor".

Viac informácii

Projekt Student LIVE uľahčí študentom komunikáciu s vysokými školami

Aktuality | Streda, 21. November 2007

S cieľom lepšie prepojiť potreby študentov a vysokých škôl a uľahčiť ich komunikáciu vznikol nový projekt rezortu školstva a spoločnosti Microsoft - Student LIVE.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  269 270 271 272 273 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých