Aktuality

Šikanovanie je naďalej vážnym problémom!

Aktuality | Streda, 05. Marec 2008

obrazok Poukázať na možnosť obrany pred šikanovaním, poskytnúť rýchle rady ako sa brániť a kde vyhľadať odbornú pomoc, poradí mladým ľuďom informačný leták Nikdy nie si sám. Materiál je dostupným bezplatne v každom Informačnom centre mladých na Slovensku.

Viac informácii

Ešte bezpečnejší internet pre deti

Aktuality | Piatok, 29. Február 2008

Európska komisia predstavila nový program pre bezpečnejší internet, ktorý pomôže bojovať proti škodlivému správaniu na internete s cieľom ochrániť jeho najmladších užívateľov.

Viac informácii

IMAGO EUROPAE

Aktuality | Utorok, 26. Február 2008

Pri príležitosti európskeho roku medzikultúrneho dialógu centrum Europe Direct vo Florencii a vydavateľstvo Nerbini vyhlasujú prvý ročník súťaže IMAGO EUROPAE, ktorého témou bude Medzikultúrny dialóg.

Viac informácii

Stretnutie MPM s predsedníčkou RMŽK

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 25. Február 2008

Dňa 22. februára 2008 sa konalo kontaktné stretnutie MPM s predsedníčkou RMŽK ing. Darinou Čiernikovou, ktorého hlavnou témou bolo organizovanie Bambiriády 2008 v Martine.

Viac informácii

Staň sa hviezdou televíznej obrazovky!

Aktuality | Piatok, 22. Február 2008

Slovenská televízia hľadá do novej detskej relácie Si v obraze? zaujímavé deti vo veku od 8 do 16 rokov. Ak si myslíš, že je na tebe niečo zaujímavé, vedieš život, ktorý môže inšpirovať ďalších tvojich rovesníkov, alebo si pripadáš úplne obyčajný, nenechaj si to pre seba. Aj ty už onedlho môžeš byť hviezdou na odrazovke STV.

Viac informácii

Nízkoprahové centrá pre mladých si zaslúžia pozornosť verejnosti aj štátu

Aktuality | Štvrtok, 21. Február 2008

Vyhodnotenie štvorročného programu Nadácie Intenda „Znižujeme prahy“ potvrdilo dôležitosť a opodstatnenie podpory nízkoprahových zariadení pre deti a mládež na Slovensku. Správne nasmerovanie podpory na inovatívnu službu pre deti a mladých ľudí potvrdili nielen ohlasy priamo od podporených organizácií a zástupcov samosprávy, ale aj externé hodnotenie programu, ktoré prebiehalo na základe iniciatívy nadácie počas roka 2007.

Viac informácii

Výzva na predkladanie návrhov - Akcia 3.2: „Mládež vo svete“

Aktuality | Streda, 20. Február 2008

obrazok Cieľom tejto výzvy na predkladanie návrhov je podpora projektov na spoluprácu v oblasti mládeže medzi účastníckymi krajinami programu a ostatnými partnerskými krajinami, ktoré priamo nesusedia s Európskou úniou.

Viac informácii

Literárna súťaž pre mladých!

Aktuality | Piatok, 15. Február 2008

Tribečská knižnica v Topoľčanoch vyhlasuje 18. ročník celoslovenskej súťaže žiakov základných škôl, osemročných gymnázií, študentov stredných škôl, stredných odborných učilíšť a dospelých.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  273 274 275 276 277 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých