Aktuality

Uzávierka grantového kola „Informácie – most medzi generáciami“ už o týždeň

Aktuality | Štvrtok, 04. Október 2007

Ešte sedem dní majú záujemcovia na zasielanie žiadostí o podporu v rámci grantového kola Nadačného fondu Slovak Telekom „Informácie – most medzi generáciami“. O podporu sa môžu uchádzať občianske združenia, neziskové organizácie, ako aj komunitné nadácie. Svoje projekty pre prvé grantové kolo je potrebné poslať do 10. októbra 2007 do Nadácie Intenda, ktorá nadačný fond spravuje.

Viac informácii

Parlament mladých Partizánčanov

ICM PE Spravodajstvo | Utorok, 02. Október 2007

Buď aktívny, participuj!
Ak si študentom strednej školy a máš záujem zapájať sa aktívnejšie do diania v spoločnosti a byť účastný pri rozhodovaní o veciach verejných

Viac informácii

Skate súťaž

Aktuality | Piatok, 28. September 2007

V sobotu 6. 10. 2007 sa v skate parku v Bošanoch uskutoční skate súťaž, ktorú organizuje informačné centrum Partizánske.

Viac informácii

ICM Levice - “Každý iný-všetci rovní”

ICM LV Spravodajstvo | Štvrtok, 27. September 2007

Aj ICM Levice sa zapojilo do celoeurópskej mládežníckej kampane „Každý iný – všetci rovní“ a získalo finančnú podporu Ministerstva školstva SR.

Viac informácii

Beseda - rasizmus, xenofóbia

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 26. September 2007

ICM Banská Bystrica organizovalo besedu k projektu Každý iný – všetci rovní na tému: „Rasizmus, xenofóbia“ pre žiakov 8. ročníka ZŠ Š.Moysesa v Banskej Bystrici.

Viac informácii

„Všetci za jedného – jeden za všetkých“

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 26. September 2007

Pod týmto názvom organizovala Neformálna skupina FORMELA v rámci týždňa kampane „Každý iný – všetci rovní“ akciu, na ktorej nechýbalo ani ICM Banská Bystrica so svojimi službami, poradenstvom a programom.

Viac informácii

Umelecká súťaž „ Každý iný - všetci rovní”

Aktuality | Streda, 26. September 2007

Zapoj sa do jedinečnej umeleckej súťaže, kde si sám vyberieš v čom chceš súťažiť. Máš talent na písanie? Rád kreslíš? Si hudobne nadaný? Svet vidíš krajšie cez optiku fotoaparátu? Tvoja kreativita a útvar aký si vyberieš je na tebe.

Viac informácii

26. septembra oslávime Deň jazykov

Aktuality | Utorok, 25. September 2007

Cieľom Európskeho dňa jazykov je pripomínať si význam jazykového vzdelávania, dôležitosť podpory celoživotného vzdelávania v oblasti jazykov, ako aj zvyšovania povedomia o jazykoch Európy.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  274 275 276 277 278 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých