Aktuality

INFOMOBIL navštívi Deň darčekov a humanity v Topoľčanoch

Aktuality | Štvrtok, 20. December 2007

obrazokMobilné informačné centrum mladých zavíta 21. decembra na Topoľčiansky Deň darčekov a humanity. V informačnom autobuse pred Kultúrnym domom budú môcť mladí ľudia surfovať na internete, využívať poradenstvo a nájsť zaujímavé informácie.

Viac informácii

Foto súťaž Spoločne v Rozmanitosti: Kultúry na mojej ulici

Aktuality | Utorok, 18. December 2007

Zatiaľ čo Únia vyrastá spoločne v rozmanitosti, táto súťaž ti ponúka možnosť zachytiť tvoju víziu interkultúrneho dialógu a podeliť sa o ňu s celým svetom. Súťaže sa môžu zúčastniť všetci európski občania, bez ohľadu na vek alebo pôvod. Buď jedným z nich.

Viac informácii

Školenie koordinátorov a dobrovoľníkov

Aktuality | Piatok, 14. December 2007

obrazokPracujete s dobrovoľníkmi vo svojej organizácii a potrebujete nové podnety, výmenu skúsenosti, dobré príklady z praxe a podporu vo svojej práci? Ešte ste nezačali aktívne zapájať mladých dobrovoľníkov do svojich aktivít a chodu organizácie, ale cítite, že sa tam skrýva obrovský potenciál a obohatenie…

Viac informácii

9. ročník Grantového programu Hodina deťom

Aktuality | Streda, 12. December 2007

obrazokNadácia pre deti Slovenska vyhlasuje 9. ročník GRANTOVÉHO PROGRAMU Hodina deťom pre samosprávy, mimovládne, cirkevné, rozpočtové a príspevkové organizácie.

Viac informácii

Vernisáž umeleckej tvorby v rámci kampane Každý iný - všetci rovní

Aktuality | Utorok, 11. December 2007

obrazokMáš záujem pozrieť si ako tvoji rovesníci vidia rozmanitosť? Dňa 13.12.2007 o 10:00 hodine si pozvaný na slávnosté otvorenie výstavy spojenej s odovzdávaním cien pre víťazné práce v jednotlivých kategóriách do CVC Spektrim v Prievidzi.

Viac informácii

Na webe spoločne v rozmanitosti

Aktuality | Štvrtok, 06. December 2007

obrazok Európska komisia začala 4.12. 2007 komunikačnú kampaň k Európskemu roku medzikultúrneho dialógu 2008 s heslom „Spoločne v rozmanitosti“. Súčasťou podujatia bolo slávnostné spustenie internetovej stránky http://www.dialogue2008.eu.

Viac informácii

Súťaž v eseji - Pád predstavy globalizácie

Aktuality | Streda, 05. December 2007

Napíš esej o globalizácii. Prezentuj svoj názor a vyhraj. Nenechaj si myšlienky iba pre seba a podeľ sa o ne s celým svetom. Aj to Ti umožní nová súťaž.

Viac informácii

Daruj hračku kamošovi 2007

ICM TO Spravodajstvo | Utorok, 04. December 2007

Topoľčany - Informačné centrum mladých v Topoľčanoch organizuje aj v roku 2007 zbierku hračiek a knižiek pre deti z detských domovov, zariadení sociálnej starostlivosti a sociálne slabších rodín pod názvom DARUJ HRAČKU KAMOŠOVI.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  277 278 279 280 281 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých