Aktuality

Fotografia očami detí

Aktuality | Pondelok, 29. Október 2007

Už v novembru žačína 2. ročník celoslovenského fotoprojektu /www.fod.sk/
FOTOGRAFIA OČAMI DETÍ organizovaný pre deti základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt sa organizuje pod záštitou JÁNA FIGEĽA, člena Európskej komisie, zodpovedného za vzdelávanie, odbornú prípravu, kultúru a mládež.

Viac informácii

Bezplatné školenia pre vysokoškolákov v Bratislave

Aktuality | Piatok, 26. Október 2007

V mesiacoch november a december 2007 sa v Bratislave uskutoční séria bezplatných školení pre tretiakov a piatakov na bratislavských vysokých školách pod názvom „Mladý líder“, ktoré sú zamerané na kariérový a osobnostný rast v zamestnaní a podnikaní.

Viac informácii

Deťom a mládeži priblížia euro virtuálne hry

Aktuality | Streda, 24. Október 2007

Jednotnú európsku menu, ktorú chce Slovensko prijať od januára 2009, majú menším deťom zábavnou formou priblížiť rôzne omaľovánky a hry na webovej stránke centrálnej banky (NBS). Detský kútik, v ktorom deti nájdu jednoduché internetové hry o eurových bankovkách a minciach, je zatiaľ dostupný len v anglickej verzii. NBS prevzala osvetové materiály pre deti a…

Viac informácii

Kurz počítačové zručnosti pre mimovládne organizácie

Aktuality | Utorok, 23. Október 2007

obrazokNadácia Pontis pripravila pre slovenské mimovládne organizácie (MNO) kurz zameraný na zvyšovanie zručností v oblasti výpočtovej techniky. Kurz je určený pre pracovníkov MNO, ktorí majú základné počítačové zručnosti a potrebujú si ich rozšíriť.

Viac informácii

Vyhrajte s kresbou Afriky

Aktuality | Pondelok, 22. Október 2007

Zapojte sa do európskej súťaže Cena mládeže za rozvoj 2007. Nakreslite alebo vytvorte multimediálnu prezentáciu o živote v rozvojových krajinách Afriky a aký dopad majú na ne klimatické zmeny. Prídťe sa inšpirovať do bratislavského Polusu, kde sú do 12. novembra 2007 vystavené súťažné práce z minulého ročníka súťaže.

Viac informácii

Beseda k projektu

ICM BB Spravodajstvo | Sobota, 20. Október 2007

Pracovníci ICM Banská Bystrica dňa 16.10.2007 zavítali na SOU PP v Banskej Bystrici, aby pobesedovali so študentami 1. ročníka o negatívnych javoch v rámci kampane „Každý iný – všetci rovní“.

Viac informácii

ICM dali mladým nový web

Aktuality | Piatok, 19. Október 2007

obrazokInformačné centrá mladých predstavili 19.10. 2007 na adrese http://www.icm.sk nový web pre mladých ľudí. Inovovaný obsah prináša viac informácií a prehľadnejší systém. Je zameraný na štúdium, prácu, voľný čas či sexualitu.

Viac informácii

Prezentačný deň v SOU

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 17. Október 2007

Informačné centrum mladých v Banskej Bystrici zorganizovalo „Informačno-prezentačný deň ICM“ pre študentov prvých ročníkov SOU poľnohospodársko-potravinárskeho v Banskej Bystrici.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  278 279 280 281 282 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých