Aktuality

Vytvárajme Svet rozmanitosti

Aktuality | Štvrtok, 08. November 2007

Do súťaže sa môžu zapojiť mladí ľudia z celého sveta a ukázať tak, čo pre nich znamená rovnoprávnosť. Prihlásiť môžeš video, fotografiu, koláž alebo čokoľvek, čo znázorňuje tvoj pohľad na ľudskú rozmanitosť (aký prínos môže mať rozmanitosť, čo rovnoprávnosť skutočne znamená) a čo pomôže mladým ľuďom pochopiť, že nemusia čeliť diskriminácii sami.

Viac informácii

Súťaž Deň bezpečnejšieho Inetrnetu 2008: “Život online je to, čo si Ty vyberieš z IT”

Aktuality | Streda, 07. November 2007

Je internet pozitívnym alebo negatívnym prvkom dnešného života ? Slúžia mobilné telefóny skutočne iba “spájaniu ľudí”? Môžeme veriť všetkému, čo vidíme na internete ? Správame sa inak vo virtuálnej realite ako v skutočnom svete? Ako naše správanie ovplyvňuje online prostredie?


Viac informácii

Grantový program „Rozvoj životných zručností 2007“

Aktuality | Utorok, 06. November 2007

Nadácia pre deti Slovenska v rámci Grantového programu "Rozvoj životných zručností 2007" rozdelila sumu 1 400 000 Sk na 21 kvalitných projektov do všetkých regiónov Slovenska.

Viac informácii

Ak potrebuješ bezplatne poradiť - využi Skype

Aktuality | Piatok, 02. November 2007

obrazokZdruženie Informačných a poradenských centier mladých v SR ponúka novú formu poradenstva, ktorá pomôže všetkým mladým ľuďom využívajúcim Skype. Na nicku ICM-Mladym je k dispozícii vyškolený konzultant na ktorého je možné sa bezplatne obrátiť pomocou chatu, alebo priameho telefonického…

Viac informácii

Mestské zastupiteľstvo v Partizánskom

ICM PE Spravodajstvo | Streda, 31. Október 2007

ICM Partizánske - Deväť členov Parlamentu mladých, ktorý vznikol v Partizánskom vďaka úsiliu Informačného centra mladých a finančnej podpore Ministerstva školstva SR v rámci programu podpory participácie mladých ľudí sa zúčastnilo dňa 23. októbra 2007 vo veľkej zasadačke MsÚ na zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Viac informácii

Pozvánka na koncert ROMANE JILE

ICM LV Spravodajstvo | Utorok, 30. Október 2007

obrazokInformačné centrum mladých v Leviciach organizuje v rámci kampane "Každý iný - všetci rovní" vystúpenie rómskej folklórnej skupiny z Čaty. Vystúpenie sa uskutoční 9. novembra 2007 o 18,00 v Mládežníckom centre kontakt v Leviciach.

Viac informácii

Sprievodca mladých po internete

Aktuality | Utorok, 30. Október 2007

obrazokINFOPAS Združenia Informačných a poradenských centier mladých v SR má mladým ľuďom zabezpečiť rýchlu orientáciu v sieti internetu. V brožúrke vreckového formátu nájdu najzaujímavejšie adresy s informáciami pre mládež.

Viac informácii

Fotografia očami detí

Aktuality | Pondelok, 29. Október 2007

Už v novembru žačína 2. ročník celoslovenského fotoprojektu /www.fod.sk/
FOTOGRAFIA OČAMI DETÍ organizovaný pre deti základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt sa organizuje pod záštitou JÁNA FIGEĽA, člena Európskej komisie, zodpovedného za vzdelávanie, odbornú prípravu, kultúru a mládež.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  279 280 281 282 283 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých