Aktuality

Beseda k projektu

ICM BB Spravodajstvo | Sobota, 20. Október 2007

Pracovníci ICM Banská Bystrica dňa 16.10.2007 zavítali na SOU PP v Banskej Bystrici, aby pobesedovali so študentami 1. ročníka o negatívnych javoch v rámci kampane „Každý iný – všetci rovní“.

Viac informácii

ICM dali mladým nový web

Aktuality | Piatok, 19. Október 2007

obrazokInformačné centrá mladých predstavili 19.10. 2007 na adrese http://www.icm.sk nový web pre mladých ľudí. Inovovaný obsah prináša viac informácií a prehľadnejší systém. Je zameraný na štúdium, prácu, voľný čas či sexualitu.

Viac informácii

Prezentačný deň v SOU

ICM BB Spravodajstvo | Streda, 17. Október 2007

Informačné centrum mladých v Banskej Bystrici zorganizovalo „Informačno-prezentačný deň ICM“ pre študentov prvých ročníkov SOU poľnohospodársko-potravinárskeho v Banskej Bystrici.

Viac informácii

Kampaň “Každý iný. Všetci rovní.” - Súťaž jednominútových videií

Aktuality | Utorok, 16. Október 2007

obrazok Všetci mladí ľudia vo veku od 14 - 26 rokov majú možnosť zapojiť sa do súťaže, prostredníctvom krátkych videií podporiť myšlienky kampane a vyhrať atraktívne ceny.Viac informácii

Seminár slovenských štipendistov

Aktuality | Štvrtok, 11. Október 2007

Slovenská akademická informačná agentúra (SAIA, n. o.) si Vás dovoľuje informovať o seminári bývalých slovenských štipendistov DAAD (Nemecká ademická výmenná služba) "Nemecko a Slovensko v európskom vedeckom a hospodárskom priestore", ktorý sa bude konať v Bratislave od 12. do 14. októbra 2007.

Viac informácii

Učiaci sa región

ICM OR Spravodajstvo | Utorok, 09. Október 2007

Pozývame Vás na školenia a kurzy realizované v rámci projektu učiaci sa región.

Viac informácii

Mladí dostali informačný autobus

Aktuality | Piatok, 05. Október 2007

Slávnostným štartom 5.10.2007 v Prievidzi, vyrazilo k mladým ľuďom na Slovensku mobilné Informačné centrum mladých. Autobus INFOMOBIL tak od dnešného dňa bude plniť svoje poslanie, prinášať do miest užitočné informácie pre mladých ľudí.

Viac informácii

Uzávierka grantového kola „Informácie – most medzi generáciami“ už o týždeň

Aktuality | Štvrtok, 04. Október 2007

Ešte sedem dní majú záujemcovia na zasielanie žiadostí o podporu v rámci grantového kola Nadačného fondu Slovak Telekom „Informácie – most medzi generáciami“. O podporu sa môžu uchádzať občianske združenia, neziskové organizácie, ako aj komunitné nadácie. Svoje projekty pre prvé grantové kolo je potrebné poslať do 10. októbra 2007 do Nadácie Intenda, ktorá nadačný fond spravuje.

Viac informácii

Strana: « Prvá  <  276 277 278 279 280 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých