Aktuality

Poplatky za volania na službu InfoMobil - 18 555

Aktuality | Streda, 13. September 2006

Novú informačnú linku pre mládež InfoMobil, dostupnú na ľahko zapamätateľnom telefónnom čísle 18 555, sprístupnili vo svojich programoch všetci slovenskí operátori.

Z pevnej siete T-COM stojí minúta hovoru 4, 10 Sk/min. bez DPH, pričom po prvej minúte hovoru sa účtuje v sekundovej tarifikácií.

ORANGE sprístupnil informačnú linku za cenu 3,60 Sk/min bez DPH. Hovory sú zahrnuté v predplatených minútach a cena platí po ich prečerpaní. Z PRIMA karty je cena volania 4,50 Sk/min s DPH.

T-MOBILE svojim užívateľom ponúka v rámci mesačných programov cenu 3,60 Sk/min bez DPH. Hovory sú zahrnuté do predplatených minút a cena platí po ich prečerpaní. To sa však netýka voľných víkendových hovorov a služby Ty a Ja. Pre EASY je cena 4, 50 Sk/min. s DPH.

“Je dôležité, aby mladý človek vedel, že vždy keď bude mať problém, či potrebovať radu sa každý pracovný deň od 09:00 do 17:00 dovolá bez ohľadu na operátora ktorého používa,” vyhlásil Michal Dobiaš, predseda Združenia informačných a poradenských služieb mladých v SR, ktoré info linku prevádzkuje.

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v Slovenskej republike (ďalej len ZIPCeM) je reprezentant siete organizácií aktívne pracujúcich s informáciami pre mladých ľudí na Slovensku. V súčasnej dobe združujeme 19 Informačných centier mladých v mnohých regiónoch SR.

Vyber si svoje Informačné centrum mladých