Aktuality

StudentskeByvanie.sk - Bývaj ako doma

Aktuality | Štvrtok, 12. Apríl 2007

Nový portál http://www.studentskebyvanie.sk, spustený 15. apríla 2007 vyplnil medzeru na poli inzerovania a ponuky ubytovania pre mladých na Slovensku.

Je miestom, kde môžu mladí hľadať inzeráty voľného ubytovania, hľadať spolubývajúcich, ako aj ponúkať možnosti prenájmu. Portál je určený prevažne študentom, hľadajúcim privát, ako aj ľuďom so záujmom o prenájom bývania krátkeho, či dlhšieho obdobia, dochádzajúcim za prácou mimo bydliska a rovnako inzerentom ponúkajúcim ubytovanie.

Systém web stránky je prehľadne štruktúrovaný a ľahko používateľný. Inzerovanie je úplne bezplatné, bez nutnosti registrácie. Ponuka miest v ktorých sa dá momentálne inzerovať je určená najväčšou koncentráciou študentov, kde je najväčší záujem o privátne bývanie. Pri spustení sa na stránke nachádza možnosť inzercie v 12 mestách: Bratislava, Banská Bystrica, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Nitra, Prešov, Ružomberok, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žilina, podľa sídiel najväčších vysokých škôl. Popri nich je možnosť inzerovať aj v sekcii Iné mestá.

Stránka primárne vytvára priestor na voľnú komunikáciu medzi samotnými študentmi a prenajímateľmi. Preto aj filozofia webu je v duchu: PRIDAJ A BÝVAJ, čo je možné dodržať len v čo najmenších zásahoch do komunikácie medzi inzerentmi a vytvára tak priestor na voľnú diskusiu. Pred pridaním inzerátu je potrebné si prečítať iba krátke usmernenie v podávaní inzercie.

V budúcnosti bude http://www.studentskebyvanie.sk poskytovať priestor na referencie pre rôzne priváty, serióznosť či neserióznosť prenajímateľov a iné služby skvalitňujúce hľadanie ubytovania. Systém je maximálne otvorený potrebám užívateľov a aj napriek absolútnej slobode a nezáväznosti plánuje upgradovanie služieb práve podľa jednotlivých potrieb užívateľov.

Vyber si svoje Informačné centrum mladých