Exotické Turecko

obrazok Predstavujeme vám krajinu, ktorá láka svojimi odlišnosťami, horúcim podnebím a krásnymi plážami. Aké je naozaj Turecko?

Severné taliansko - mestečko Caorle

obrazok Slnečné mestečko na severe Talianska na prvý pohľad ohúri svojou rôznorodosťou a je jedným z obľúbených letovísk v tejto oblasti. Čítajte ďalej.

Otvorenie pltníckej sezóny na Váhu

Radi sa vystavujete nebezpečenstvu a viete si vychutnať tú správnu dávku adrenalínu? Už od apríla 2011 sa môžete plaviť plťou Domašínskym meandrom.  Prevzať riadenie plte na skúšku je možné!

Praktické rady pre cestovateľov 2

Čoho sa vyvarovať priamo pri pobyte v zahraničí a ako si pomôcť, ak predsa len ochoriete? 

Praktické rady pre cestovateľov

O tom, že dovolenka si vyžaduje všemožné prípravy, a najmä pripraviť na zmenu vlastné telo, aby sa nakoniec z rekreácie nestala hospitalizácia by sme mali myslieť dávno pred odchodom, Aké ochorenia sa vyskytujú v krajine, kam sa chystáte, aké očkovania sú pred odchodom nevyhnutné, aké lieky by ste si pre každý prípad mali vziať so sebou si môžete prečítať v nasledujúcom článku.

Oslávte s nami Svetový deň turizmu

obrazok Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR) pozýva všetkých priaznivcov turizmu na Slovensku na oslavy Svetového dňa cestovného ruchu. V obchodno- spoločenských centrách slovenských miest zorganizuje SACR cez víkend zábavné prezentačné podujatia ktorými si pripomenie tento významný deň a zároveň nápaditým spôsobom poukáže na široké možnosti cestovania a trávenia voľného času v regiónoch Slovenska.

Chambresdhotes.cz

Preukaz ISIC

Preukaz ISIC je určený pre denných študentov základných, stredných alebo vysokých škôl nad 12 rokov.

Strana:  <  1 2 3 4 >  Posledná »

Užitočné weby k téme a knižnica

Užitočné weby k téme Prehľad krajín:

Informačné centrum mladých:www.icm.sk
Eures:www.eures.sk
Ministerstvo zahraničných vecí:www.foreign.gov.sk

Vyber si svoje Informačné centrum mladých