ICM Humenné

O nás
Spravodajstvo
Pozvánky
Fotogaléria
Dokumenty
Kontakt
RSS/Atom

ICM na Slovensku

ICM Humenné - spravodajstvo

Burza informácií v Humennom

ICM HE Spravodajstvo | Piatok, 23. November 2012

obrazok
V druhej polovici novembra sa pre študentov základných a stredných škôl, pre záujemcov o zamestnanie či brigádu a pre ľudí "hladných" po informáciách, konala v Humennom pod taktovkou ÚPSVaR Humenné - Burza informácií, kde sa prezentovalo aj ICM v Humennom.

Štyria dobrovoľníci ICM v našom stánku ponúkali informácie najmä z oblasti kariéry a zamestnanosti, teda odpovedali na otázky o tom, akým spôsobom sa dá vyhľadať práca na internete, aké sú možnosti zamestnania mladých ľudí, kde si možno vyhľadať brigádu a podobne. V stánku sme ponúkali informačné materiály, ktoré bezprostredne súviseli s problematikou zamestnanosti a kariérového poradenstva, pomáhali sme pri vypracovaní životopisov, názorne sme mladým záujemcom ukázali, ako si môžu overiť serióznosť agentúr, ktoré ponúkajú zamestnanie.
Mladým ľuďom sme ako alternatívu k hľadaniu prvého zamestnania ponúkli informáciu o Európskej dobrovoľníckej službe. Prostredníctvom nej získajú cenné skúsenosti, ktoré im môžu pomôcť v zamestnaní.
Teší nás fungujúca spolupráca s inštitúciami v regióne a veľmi radi prijmeme pozvanie na podobné podujatia aj v budúcnosti.


pošli na vybrali.sme.sk Pošli do vybrali.sme.sk

Komentár (0)         Trvalý odkaz         Odporučiť emailom     Verzia pre tlačHlavná stránka

Facebook

Facebook