ICM Humenné

O nás
Spravodajstvo
Pozvánky
Fotogaléria
Dokumenty
Kontakt
RSS/Atom

ICM na Slovensku

ICM Humenné - spravodajstvo

Európa na dosah v Košiciach

ICM HE Spravodajstvo | Streda, 02. Máj 2012

obrazok
Zástupcovia ICM v Humennom boli pozvaní na konferenciu s názvom Európa na dosah, ktorá sa konala v priestoroch hotela Teledom v Košiciach, v posledných aprílových dňoch, súbežne s konferenciami rovnakého názvu v iných mestách.

Na konferencii, ktorú usporiadal Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, prostredníctvom Európskych služieb zamestnanosti (EURES) a ktorá bola zároveň aj workshopom pre výchovných poradcov stredných škôl v Košickom kraji, svoju činnosť prezentovali rôzne organizácie, venujúce sa mladým ľuďom, sociálnemu, kariérovému poradenstvu a niektoré neziskové organizácie. ICM v Humennom prezentovalo poskytovanie poradenských a informačných služieb, zástupcovia zodpovedali pár otázok, týkajúcich sa EDS. Táto téma sa stretla s veľkým záujmom.

Našu účasť vnímame veľmi pozitívne, získali sme cenné kontakty na ďalšiu spoluprácu s inými organizáciami v regióne, spoznali ďalšie možnosti pre klientov, ktoré im môžeme odporúčať. Veríme, že tradícia týchto konferencií bude pretrvávať a budúci rok sa stretneme už tretíkrát.


pošli na vybrali.sme.sk Pošli do vybrali.sme.sk

Komentár (0)         Trvalý odkaz         Odporučiť emailom     Verzia pre tlačHlavná stránka

Facebook

Facebook