ICM Humenné

O nás
Spravodajstvo
Pozvánky
Fotogaléria
Dokumenty
Kontakt
RSS/Atom

ICM na Slovensku

ICM Humenné - spravodajstvo

Mládež a demokracia

ICM HE Spravodajstvo | Piatok, 29. Jún 2012

obrazok
Minulý víkend sa v tatranskom prostredí uskutočnilo školenie k podakcii 1.3 Projekty mládežníckej demokracie v grantovom programe EÚ Mládež v akcii.
Na tomto školení sa aktívne zúčastnili aj zástupcovia ICM Humenné. V úvode sme našu organizáciu predstavili, prezentovali informačné materiály či prezentáciu v power pointe, nakoľko zúčastnení zástupcovia organizácií pochádzali z miest, kde sa ICM nenachádza a prejavili záujem dozvedieť sa o nás viac.

Prioritou ICM je stále sa vzdelávať, zbierať informácie, aby sme ich mohli následne správne a efektívne posunúť ďalej. Keďže naše ICMko má bohaté skúsenosti s projektmi mládežníckych výmen, mládežníckych iniciatív a Európskej dobrovoľníckej služby, stáva sa pre nás novou výzvou byť nápomocnými pri príprave projektu s Mladým parlamentom mesta Humenné a našimi dhoročnými priateľmi, partnerskou organizáciou v Českej republike.

Projekty tejto akcie podporujú účasť mladých ľudí na demokratickom živote. Zameriavajú sa na podporu aktívnej účasti mladých ľudí na živote ich komunity. Chcete sa dozvedieť viac? Alebo priamo zapojiť sa do prípravy projektu? Navštívte nás - pomôžeme vám.


pošli na vybrali.sme.sk Pošli do vybrali.sme.sk

Komentár (0)         Trvalý odkaz         Odporučiť emailom     Verzia pre tlačHlavná stránka

Facebook

Facebook