ICM Humenné

O nás
Spravodajstvo
Pozvánky
Fotogaléria
Dokumenty
Kontakt
RSS/Atom

ICM na Slovensku

ICM Humenné - spravodajstvo

Podali sme pomocnú ruku…

ICM HE Spravodajstvo | Utorok, 04. December 2012

obrazok
Informačné centrum mladých v Humennom má vďaka silnému postaveniu v regióne a dobrému zosieťovaniu s inými inštitúciami nadviazanú spoluprácu s ÚPSVaR v Humennom, s ktorým spolupracuje nielen pri informačných podujatiach a pri realizácii burzy práce a burzy stredných škôl, ale poskytujeme aj informačno-poradenské služby pre klientov na základe ich odporúčania.

V ostatnom období sme boli nápomocní pri vypracovaní projektu v rámci charitatívneho programu denníka Nový Čas a Nadácie Pontis – Srdce pre deti pre 3 maloleté deti z neďalekej dediny v našom regióne, ktorým mama zomrela pri autonehode a stará sa o nich babka. Projekt bol podporený sumou 4800 eur a zo získaných finančných prostriedkov sa v dome zrekonštruovala kuchyňa a kúpelňa, kúpil sa nábytok do detskej izby a takisto vytúžený počítač pre deti. Viac informácií o projekte tu.
Náš ďalší úspešný projekt práve pre tieto deti a práve v predvianočnom čase, kedy sa má rozdávať radosť všetkým bez rozdielu, je podporený v rámci Nadácie Orange a jej programu Darujte Vianoce 2012.  Deťom chceme urobiť ozajstné Vianoce s vianočným stromčekom a darčekmi pod ním, s bohatou večerou a príjemnou náladou, aj keď vieme, že v ich srdciach ostane smútok z prázdneho miesta ich nebohej mamičky pri slávnostnom stole…


pošli na vybrali.sme.sk Pošli do vybrali.sme.sk

Komentár (0)         Trvalý odkaz         Odporučiť emailom     Verzia pre tlačHlavná stránka

Facebook

Facebook