ICM Humenné

O nás
Spravodajstvo
Pozvánky
Fotogaléria
Dokumenty
Kontakt
RSS/Atom

ICM na Slovensku

ICM Humenné - spravodajstvo

Úspešný Týždeň modrého gombíka 2012 v Humennom

ICM HE Spravodajstvo | Utorok, 22. Máj 2012

obrazok
Už ôsmy ročník celonárodnej zbierky UNICEF Týždeň modrého gombíka 2012, prebiehal v Humennom od 14. do 20. mája a koordinovalo ju Informačne centrum mladých v Humennom.
Výťažok zbierky v našom meste predstavuje sumu 2359,23 eur, čo je veľmi pekný výsledok súčinnosti dobrovoľníkov v uliciach, prispievajúcich, zástupcov škôl a organizácií.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí prispeli do pokladničiek v uliciach a ubezpečiť ich, že všetky vyzbierané peniaze budú použité účelovo – na vodné a sanitačné programy, na zabezpečenie pitnej vody pre deti v africkom Zimbabwe.
Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ktorí počas celého týždňa brázdili ulice Humenného za každého počasia. Obzvlášť ďakujeme mladým dobrovoľníkom zo ZŠ SNP1, ZŠ Kudlovská, ZŠ Laborecká, ZŠ Švermova, obchodnej akadémie, Gymnázia arm. gen. L. Svobodu, Strednej odbornej školy polytechnickej, EBG, SPŠCHaP, Gymnázia sv. Jána Zlatoústeho, hotelovej akadémie, CSŠ sv. Cyrila a Metoda. Rovnako učiteľom, ktorí ospravedlnili ich neúčasť na vyučovaní. Veľká vďaka patrí Žiackemu a Stredoškolskému parlamentu mesta Humenné za ich efektívny a zodpovedný prístup. Ďakujeme riaditeľom ZŠ Lesná, ZŠ SNP1 a ZŠ Darg. hrdinov za láskavé povolenie vykonávania zbierky v spomínaných školách. Poďakovanie patrí Pravoslávnemu dekanskému úradu v Humennom, sieti predajní GVP, členom sociálnej a bytovej komisie pri MsÚ, kaderníctvu Koškovce a ďalším.
Týždeň zbierky nám všetkým priniesol mnoho nových skúseností, ktoré určite využijeme v budúcnosti. Neboli to len príjemné zážitky, museli sme sa naučiť zmieriť aj s odmietnutím a s úsmevom pokračovať ďalej. Na viacerých miestach sme očakávali podporu a nedostalo sa nám jej. Ale aj naopak – mnohí ľudia príjemne prekvapili – príspevkom či milým slovom. ICM zbierku v Humennom tento rok koordinovalo prvýkrát, a preto sme k nej pristupovali všetci veľmi zodpovedne. Samotný uspokojujúci výsledok zbierky je odpoveďou na našu snahu.
Ďakujeme!


pošli na vybrali.sme.sk Pošli do vybrali.sme.sk

Komentár (0)         Trvalý odkaz         Odporučiť emailom     Verzia pre tlačHlavná stránka

Facebook

Facebook