Aktuality ICM Martin

Karierové poradenstvo

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 07. December 2018

obrazok
Dňa 4. decembra 2018. sa v priestoroch ICM, n. o. Martin uskutočnil workshop na tému kariérneho poradenstva, podnikavosť ML a ich uplatnenie sa na trhu práce, k hľadaniu silných a slabých stránok v občianskom živote.

Viac informácií

Spoločne pre kariérový rozvoj žiakov

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
Dňa 4. decembra 2018 sa zástupca ICM, n. o. Martin zúčastnil medzinárodného seminára Spoločne pre kariérový rozvoj žiakov. Seminár bol určený predstaviteľom verejných a neziskových organizácii, ktoré sa angažujú v oblasti kuriérovej výchovy a poradenstva na Slovensku.

Viac informácií

Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
Dňa 26. novembra 2018 sa konal ďalší workshop na tému Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie. Workshop realizovalo ICM, n.o. Martin v priestoroch Gymnázia V. Paulinyho Tótha v Martine.

Viac informácií

Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. December 2018

obrazok
ICM, n.o. Martin realizovalo dňa 22. novembra 2018 Informačný workshop na tému Bezpečné zdieľanie názorov na internete, kritické myslenie, ktorý sa konal v priestoroch Gymnázia V. Paulinyho Tótha v Martine.

Viac informácií

RoboRAVE Slovensko 2018

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 01. November 2018

obrazok
V dňoch 18. a 19. októbra 2018 sa na pôde Žilinskej univerzity v Žiline (UNIZA), Nová MENZA, ul. Vysokoškolákov č.26 konal štvrtý ročník celoslovenského kola obľúbenej súťaže v robotike pod názvom RoboRAVE Slovensko 2018. Už štvrtý rok Informačné centrum mladých, n. o. Martin v spolupráci s AMAVET klubom 549 z Martina a Žilinskou Univerzitou v Žiline organizujú túto súťaž, ktorá mohla byť aj v tomto roku zrealizovaná vďaka finančnej podpore MATADOR Group. Viac informácií

EURÓPSKA NOC VÝSKUMNÍKOV 2018 V ŽILINE

ICM MA Spravodajstvo | Nedeľa, 07. Október 2018

obrazok
Európska noc výskumníkov sa konala v piatok - 28.9.2018 od 9:00 do 21:00 v priestoroch Aupark Shopping Center v Žiline. Hlavnou témou tohto ročníka bolo motto „Vedci v nás“. Naše ICM, n. o. Martin sa aktívne zapojilo do programu tohtoročnej Európskej noci výskumníkov. Vedúci našej expozície Ing. Jozef Ristvej po vystúpení na pódiu, kde prítomných nielen informoval o pripravovanej robotickej súťaži, ale vyhodnotil aj kvíz pre žiakov základných škôl, ktorým odovzdal…

Viac informácií

Kritické a analytické myslenie mladých ľudí - bezpečné zdieľanie názorov na internete.

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 02. Júl 2018

obrazok
ICM, n.o. Martin realizovalo dňa 26. júna 2018 workshop na tému Kritické a analytické myslenie mladých ľudí, bezpečné zdieľanie názorov na internete, ktorý sa konal v priestoroch Gymnázia V. Paulinyho Tótha v Martine a zúčastnili sa ho žiaci tejto strednej školy.

Viac informácií

Informačný workshop o možnostiach zapojenia sa do súťaže na rozvoj talentu

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 02. Júl 2018

obrazok
Zámerom tohto workshopu, ktorý organizovalo ICM, n.o. Martin a ktorý sa konal dňa 14. júna 2018 v priestoroch Evanjelickej spojenej školy v Martine, bola podpora zavedenia praktických zručností do neformálneho vzdelávania, vytvárať priestor na zmysluplnú interakciu, aby mladí ľudia mohli objavovať a prijať svoju identitu a hodnotu, svoj talent v oblasti technického myslenia, ukázať možnosti zmysluplného trávenia voľného času. Na workshope sa stretlo 32 žiakov ESŠ, nadšencov…

Viac informácií

Strana: « Prvá  <  1 2 3 4 5 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých