Aktuality ICM Martin

Pozvánka na vzdelávanie: Rozvoj finančnej gramotnosti

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 16. Apríl 2009

Pozývame Vás na ďalšie vzdelávanie v rámci projektu „Rozvoj finančnej gramotnosti“, ktoré sa uskutoční 17.apríla 2009 o 17,00 hod. v priestoroch RDMOM na ul. V. Paulinyho Tótha 3, 036 01 Martin a ktoré realizuje Informačné centrum mladých, n.o. Martin v spolupráci s NDS v rámci programu: Škola rodinných financií.

Viac informácií

Rozvoj finančnej gramotnosti

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 30. Marec 2009

Dňa 3. a 4. apríla 2009 v čase od 17,00 hod. do 20,00 hod. sa koná v priestoroch RDMOM na ul. V. Paulinyho Tótha 3, 036 01 Martin vzdelávanie „Rozvoj finančnej gramotnosti“, ktoré realizuje Informačné centrum mladých, n.o. v spolupráci s NDS v rámci programu: Škola rodinných financií.
Vzdelávanie je určené pre osoby nad 15 rokov a staršie, pre nezamestnaných, pre sociálne slabšie rodiny a pre všetkých, ktorí prejavia záujem o dané vzdelávanie. Tento…

Viac informácií

Súťaž: „Európska únia a občianstvo“

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 06. Február 2009

Informačné centrum mladých v Martine sa zapojilo do súťaže, ktorú organizuje generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre spravodlivosť, slobodu a bezpečnosť s názvom „Európska únia a občianstvo“.

Viac informácií

Prezentácia činnosti a ponuka Informačného centra mladých

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 28. Január 2009

Dňa 28. januára 2009 navštívili študenti Informačné centrum mladých v Martine za účelom oboznámenia sa s jeho činnosťou, ponukou a možnosťami získavania potrebných informácii, s poskytovaním poradenských služieb v oblasti psychologického a kariérneho poradenstva.

Viac informácií

Etický odkaz Milana Rúfusa

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 20. Január 2009

Dňa 19. januára 2009 sa v priestoroch Informačného centra mladých v Martine konalo mládežnícke popoludnie venované spomienke na Milana Rúfusa.

Viac informácií

Deň otvorených dverí v Informačnom centre mladých v Martine

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 14. November 2008

Dňa 17. novembra, v deň sviatku „boja za slobodu a demokraciu“ bude Informačné centrum mladých v Martine otvorené tak ako v pracovné dni.

Viac informácií

Členky MPM vo Francúzsku

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. November 2008

Členky Martinského parlamentu mladých sa v dňoch od 20. do 28. októbra 2008 zúčastnili podujatia s názvom „Mladí vo vedomostne založenej spoločnosti“, ktoré sa konalo v Paríži a v Poitiers. Francúzsko v rámci svojho predsedníctva EU sa rozhodlo budovať „Vedomostne založenú spoločnosť“, jednou z ich aktivít bolo stretnutie mladých z 27 členských krajín vo Francúzsku.

Viac informácií

Kariérne poradenstvo

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 30. Október 2008

Informačné centrum mladých, n.o. Martin ponúka mladým ľuďom kariérne poradenstvo, v rámci ktorého sa môžu poradiť s odborníkom v tejto oblasti na témy: profesijná orientácia, kariéra – jej tvorba a budovanie, svet práce, komunikácia, ambície a ašpirácie, chcem spoznať svoje schopnosti, záujmy, moje silné a slabé stránky .

Viac informácií

Strana: « Prvá  <  19 20 21 22 23 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých