Aktuality ICM Martin

Súťaž: „Európska únia a občianstvo“

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 06. Február 2009

Informačné centrum mladých v Martine sa zapojilo do súťaže, ktorú organizuje generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre spravodlivosť, slobodu a bezpečnosť s názvom „Európska únia a občianstvo“.

Viac informácií

Prezentácia činnosti a ponuka Informačného centra mladých

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 28. Január 2009

Dňa 28. januára 2009 navštívili študenti Informačné centrum mladých v Martine za účelom oboznámenia sa s jeho činnosťou, ponukou a možnosťami získavania potrebných informácii, s poskytovaním poradenských služieb v oblasti psychologického a kariérneho poradenstva.

Viac informácií

Etický odkaz Milana Rúfusa

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 20. Január 2009

Dňa 19. januára 2009 sa v priestoroch Informačného centra mladých v Martine konalo mládežnícke popoludnie venované spomienke na Milana Rúfusa.

Viac informácií

Deň otvorených dverí v Informačnom centre mladých v Martine

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 14. November 2008

Dňa 17. novembra, v deň sviatku „boja za slobodu a demokraciu“ bude Informačné centrum mladých v Martine otvorené tak ako v pracovné dni.

Viac informácií

Členky MPM vo Francúzsku

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 06. November 2008

Členky Martinského parlamentu mladých sa v dňoch od 20. do 28. októbra 2008 zúčastnili podujatia s názvom „Mladí vo vedomostne založenej spoločnosti“, ktoré sa konalo v Paríži a v Poitiers. Francúzsko v rámci svojho predsedníctva EU sa rozhodlo budovať „Vedomostne založenú spoločnosť“, jednou z ich aktivít bolo stretnutie mladých z 27 členských krajín vo Francúzsku.

Viac informácií

Kariérne poradenstvo

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 30. Október 2008

Informačné centrum mladých, n.o. Martin ponúka mladým ľuďom kariérne poradenstvo, v rámci ktorého sa môžu poradiť s odborníkom v tejto oblasti na témy: profesijná orientácia, kariéra – jej tvorba a budovanie, svet práce, komunikácia, ambície a ašpirácie, chcem spoznať svoje schopnosti, záujmy, moje silné a slabé stránky .

Viac informácií

„Hneď to bude alebo pripravte jedlo rýchlo, zdravo a chutne“

ICM MA Spravodajstvo | Sobota, 20. September 2008

Informačné centrum mladých, n.o. v Martine a SOŠ Martin realizovali v školskej jedálni tejto školy dňa 19. septembra 2008 v rámci aktivít projektu“ Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom“ stretnutie s odborníkom na zdravú výživu MUDr. Igorom Bukovským, PhD , ktoré sa nieslo v duchu hesla: „Hneď to bude alebo pripravte jedlo rýchlo, zdravo a chutne“a bolo spojené s ochutnávkou.

Viac informácií

Psychologické poradenstvo

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 10. September 2008

Využi šancu, prvý pondelok v mesiaci, v čase od 16,00 hod. do 17,00 hod. máš možnosť osobného stretnutia so psychológom v priestoroch Informačného centra mladých v Martine.

Viac informácií

Strana: « Prvá  <  19 20 21 22 23 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých