Aktuality ICM Martin

„Hneď to bude alebo pripravte jedlo rýchlo, zdravo a chutne“

ICM MA Spravodajstvo | Sobota, 20. September 2008

Informačné centrum mladých, n.o. v Martine a SOŠ Martin realizovali v školskej jedálni tejto školy dňa 19. septembra 2008 v rámci aktivít projektu“ Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom“ stretnutie s odborníkom na zdravú výživu MUDr. Igorom Bukovským, PhD , ktoré sa nieslo v duchu hesla: „Hneď to bude alebo pripravte jedlo rýchlo, zdravo a chutne“a bolo spojené s ochutnávkou.

Viac informácií

Psychologické poradenstvo

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 10. September 2008

Využi šancu, prvý pondelok v mesiaci, v čase od 16,00 hod. do 17,00 hod. máš možnosť osobného stretnutia so psychológom v priestoroch Informačného centra mladých v Martine.

Viac informácií

Škola rodinných financií

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 01. Júl 2008

Informačné centrum mladých, n.o. v Martine v spolupráci s NDS realizovalo v priebehu mesiaca jún 2008 v priestoroch RDMOM Martin „ Komunitné finančné vzdelávanie“ v rámci programu: Škola rodinných financií.

Viac informácií

5 dní zdravej výživy

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 27. Jún 2008

Informačné centrum mladých,n.o. v Martine v spolupráci so ZSŠOaS Martin realizovali v školskej jedálni tejto školy v období od 16.6.2008 do 20.6.2008 v rámci aktivít projektu Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom , 5 dní zdravej výživy, zameraných na:
1. deň - ovocný
2. deň - zeleninový
3. deň - mliečny
4. deň - obilninový
5. deň - rybací

Viac informácií

Tvorivé dielne v rámci aktivít projektu"Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 13. Jún 2008

Dňa 13. júna 2008 Informačné centrum mladých v spolupráci so ZSŠOaS Martin zorganizovalo v priestoroch RDMOM v Martine tvorivé dielne v rámci aktivít projektu "Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom".

Viac informácií

Ako si udržať zdravý životný štýl

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 11. Jún 2008

Dňa 11. júna 2008 Informačné centrum mladých v Martine realizovalo v rámci projektu : “ Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom” workshop na tému: " Ako si udržať zdravý životný štýl, ryby v jedálnom lístku – obrovská posila pre zdravie".

Viac informácií

Zdravý životný štýl v mojom rebríčku hodnôt

ICM MA Spravodajstvo | Streda, 11. Jún 2008

Dňa 28. mája 2008 Informačné centrum mladých v Martine v rámci projektu : " Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom" realizovalo workshop s názvom: Zdravý životný štýl v mojom rebríčku hodnôt.

Viac informácií

Ako si udržať zdravý životný štýl

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 09. Jún 2008

Informačné centrum mladých, n.o. Martin pozýva mladých ľudí aj širokú verejnosť na workshop v rámci aktivít projektu “Napredujme do budúcnosti so zdravým životným štýlom”, ktorý sa bude konať dňa 11. júna 2008 o 10,35 hod. v priestoroch RDMOM v Martine, ul. V. Paulinyho Tótha 3. Hlavnou témou bude: Ryby v jedálnom lístku - obrovská posila pre zdravie.

Projekt je spolufinancovaný MŠ SR

Viac informácií

Strana: « Prvá  <  20 21 22 23 24 >

Vyber si svoje Informačné centrum mladých