Aktuality ICM Martin

Národná konferencia mládeže v Žiline

ICM MA Spravodajstvo | Nedeľa, 09. Október 2016

obrazok
Dňa 4. októbra 2016 sa konala v Žiline Národná konferencia mládeže, na ktorej sa zúčastnili aj zástupcovia ICM Martin a účastníci aktivít nášho projektu : „Spoločne doma aj v EÚ“, žiaci Gymnázia Viliama Paulinyho Tótha v Martine.

Viac informácií

Festival vedy Európska Noc výskumníkov na Slovensku 2016

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 03. Október 2016

obrazok
Výročný desiaty ročník festivalu vedy na Slovensku – Európska Noc výskumníkov 2016 sa uskutočnil dňa 30.9.2016 v šiestich slovenských mestách. ICM Martin v spolupráci s AMAVET klubom 549 Martin sa zúčastnilo festivalu v Žiline, ktorý sa konal v priestoroch nákupného centra Aupark Shopping Center od 9:00 do 21:00 hod..

Viac informácií

Autonómne roboty v neformálnom vzdelávaní

ICM MA Spravodajstvo | Piatok, 01. Júl 2016

obrazok
ICM, n. o. v Martine v mesiacoch máj a jún 2016 realizovalo projekt vďaka podpore Nadácie Volkswagen Slovakia, ktorého výstupom bola Súťaž autonómnych robotov podľa pravidiel RoboRAVE. Stavebnice LEGO EV 3 zakúpené zo zdrojov nadácie využili žiaci pri stavbe robotov na túto súťaž.

Viac informácií

Štruktúrovaný dialóg v Turčianskych Tepliciach

ICM MA Spravodajstvo | Štvrtok, 30. Jún 2016

obrazok
V Turčianskych Tepliciach, v priestoroch Pedagogickej a sociálnej akadémie, dňa 27. júna 2016 vyjadrili svoje názory, postoje a potreby v oblasti mládeže, vzdelávania, kultúry a športu aj žiaci tejto školy na workshope, ktorý bol zameraný na štruktúrovaný dialóg a realizovaný v rámci projektu „Spoločne doma aj v EÚ“ podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR“- Programy pre mládež 2014-2020. Organizátorom bolo Informačné centrum mladých,…

Viac informácií

Workshop zameraný na Štruktúrovaný dialóg

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 28. Jún 2016

obrazok
Dňa 24. júna 2016 sa konal vo Veľkej klubovni Gymnázia Viliama Paulinyho Tótha v Martine ďalší workshop zameraný na štruktúrovaný dialóg, realizovaný v rámci projektu „Spoločne doma aj v EÚ“ podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR“- Programy pre mládež 2014-2020. Organizátorom bolo Informačné centrum mladých Martin.

Viac informácií

Spoločne doma aj v EU

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 28. Jún 2016

obrazok
ICM Martin realizuje projekt „Spoločne doma aj v EÚ“ zameraný na štruktúrovaný dialóg. Organizuje workshopy, ktoré sú príležitosťou posunúť ďalej diskusiu k spoločným európskym výzvam, prehĺbiť pochopenie o fungovaní a formovaní politík EÚ, ku kľúčovým témam o Predsedníctve Slovenska v Rade EÚ (SK PRES 2016), ktorými sú podpora a rozvoj talentu a vytváranie atraktívneho a neformálneho prostredia pre mladých ľudí. Výstupy z týchto stretnutí budú slúžiť…

Viac informácií

O extrémizme bez extrémov

ICM MA Spravodajstvo | Utorok, 21. Jún 2016

obrazok
V dňoch 16. a 17. júna 2016 sa v Bratislave konala konferencia O extrémizme bez extrémov. Na odbornej konferencii, nad ktorou prevzal záštitu minister školstva, vedy, výskumu a športu SR, Peter Plavčan a ktorú organizovala IUVENTA, sa zišli slovenskí odborníci na témy extrémizmu, politického radikalizmu a prevencie. Účastníkom konferencie bol aj zástupca ICM Martin.

Viac informácií

V dobrých rukách – vzdelávame neformálne

ICM MA Spravodajstvo | Pondelok, 20. Jún 2016

obrazok
Dňa 10. – 12.júna 2016 sa v Bojniciach konalo stretnutie, ktoré organizovalo ZIPCeM Prievidza a bolo zamerané na spoluprácu mládežníckych organizácií a na propagáciu práce s mládežou. Na stretnutí sa zúčastnil aj zástupca ICM Martin.

Viac informácií

Strana: « Prvá  <  3 4 5 6 7 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých