Aktuality ICM Prievidza

Sme naozaj finančne gramotní?

ICM PD Spravodajstvo | Piatok, 07. Február 2020

obrazok
Pre narastajúcu zadĺženosť mladých ľudí sa i v tomto roku budeme venovať finančnej gramotnosti, tomu či dostatočne šetríme a vieme si zadeliť finančné zdroje optimálne do rodinného rozpočtu. Prvý workshop na túto tému sa uskutoční v Ladomerskej Vieske 11.02.2020 o 10:00

Viac informácií

Daruj hračku kamošovi

ICM PD Spravodajstvo | Utorok, 31. December 2019

obrazok
Od novembra - decembra 2019 sa opäť uskutočnila zbierka hračiek a detských kníh pre deti zo sociálne a ekonomicky slabších rodín. Ďakujeme všetkým deťom, ktoré boli ochotné podeliť sa o svoje skvelé hračky. Zároveň ďakujem aj basketbalistom Prievidze za obrovské množstvo plyšákov. Všetky hračky, knihy boli poskytnuté deťom z Handlovej, Novák, Prievidze . Komunitnému centu Spokojnosť a krízovému centru v Prievidzi.

Viac informácií

Participácia

ICM PD Spravodajstvo | Nedeľa, 28. Apríl 2019

obrazok
Angažovanosť, občianska a sociálna participácia, čo to je a ako byť aktívny sa dozvieš na workshopoch, ktoré odštartujeme prvým stretnutím v ICM a to 19.05.2019 o 17.00 hodine. Následne budeme pokračovať na školách a to v mesiaci máj 2019 a september 2019, ste vítaní.

Viac informácií

Látková a nelátková závislosť

ICM PD Spravodajstvo | Nedeľa, 03. Marec 2019

obrazok
Celý mesiac marec sa konali workshopy na tému závislostí látkových a aj nelátkových. Realizovali sa na stredných školách v okrese Prievidza a v našom informačnom centre mladých. Ak budete mať záujem prísť sa pozrieť na niektorý z workshopov na tému závislostí, ste vítaní v ICM v mesiaci december 2019

Viac informácií

Nie som extrémista iba hrdý vlastenec

ICM PD Spravodajstvo | Štvrtok, 28. Február 2019

obrazok
Naozaj je to tak? Ak máš chuť diskutovať na tému extrémizmu, diskriminácie príď do ICM Prievidza 12.04.2019 o 17:00 hodine. Budeme sa rozprávať o tom čo všetko s témou a pojmami v oblasti , ktoré sú s extrémizmom úzko spojené súvisí. Zameriame sa aj na to kedy ľudia konajú a správajú sa tak, že dochádza k porušovaniu ľudských práv. Samozrejme s touto diskutovanou témou sa môžete stretnúť aj na škole pretože budeme realizovať workshopy až do novembra 2019. Viac informácií

Kariérna poradňa

ICM PD Spravodajstvo | Nedeľa, 10. Február 2019

obrazok
Čo môžeš od tejto služby očakávať? v kariérnej poradni sa budeme zaoberať otázkami, ktoré súvisia s pracovným servisom. Prísť môžeš a spýtať sa osobne, elektronicky,telefonicky. Budeme tak ako aj v minulých rokoch realizovať workshopy a besedy zamerané na pracovný servis a personalistiku na stredných školách, tak sa môžeš pýtať aj na týchto stretnutiach.

Viac informácií

Nikomu by sa to nemalo stať

ICM PD Spravodajstvo | Utorok, 05. Február 2019

obrazok
Aj v dnešnej dobe existuje otroctvo a my sa na túto tému budeme s vami rozprávať na školách a v ICM do októbra 2019. Dozviete sa aké rôzne formy, metódy vykorisťovania existujú a aj fakt , že už dávno nie sme len tranzitnou krajinou. Worksopy sú 2 hodinové spojené s premietaním skutočných príbehov obetí novodobého otroctva.

Viac informácií

Daruj hračku kamošovi.

ICM PD Spravodajstvo | Pondelok, 31. December 2018

obrazok
Ďakujem vám, že od roku 2007 rozdávate úsmev opusteným deťom a zo sociálne slabších rodín prostredníctvom hračiek, ktoré ste im darovali. Zároveň ďakujeme za krásne plyšáky BC Prievidza.

Viac informácií

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých