Aktuality ICM Prievidza

Daruj hračku kamošovi.

ICM PD Spravodajstvo | Pondelok, 31. December 2018

obrazok
Ďakujem vám, že od roku 2007 rozdávate úsmev opusteným deťom a zo sociálne slabších rodín prostredníctvom hračiek, ktoré ste im darovali. Zároveň ďakujeme za krásne plyšáky BC Prievidza.

Viac informácií

Ďakujeme vám za krásny rok 2018

ICM PD Spravodajstvo | Štvrtok, 27. December 2018

obrazok
Každoročne naše aktivity ukončujeme vyhodnotením ročného úsilia a práce nášho tímu. Tento rok sme pre Vás pripravili záverečný ale aj výnimočný workshop, nakoľko bol pripravený s našimi hlavnými partnermi, ktorí nám tento rok pomohli zrealizovať nie len naše projekty Služby a Priority, ale aj oni pre Vás pripravovali aktivity v svojich projektoch. Spoločný workshop ICM Prievidza, ICM Partizánske a ZIPCeM, ktorý sme pre Vás pripravili 19. decembra 2018 v priestoroch…

Viac informácií

Správa o mládeži

ICM PD Spravodajstvo | Nedeľa, 11. November 2018

Chceš diskutovať prípadne sa viac dozvedieť o troch najdôležitejších dokumentoch, ktoré sa týkajú mládeže na Slovensku? Máš jedinečnú možnosť prísť na záverečný workshop 19.12.2018, miestnosť č.5 v budove školy SOŠ obchodu a služieb Kalinčiaka.

Viac informácií

Aj tvoj názor môže byť vypočutý!

ICM PD Spravodajstvo | Nedeľa, 08. Apríl 2018

obrazok
Ži tu, raz a teraz, neseď doma pri kompe, poď sa nami von a niečo zmeňme! Vieš čo je občianska participácia? Vieš čo je štruktúrovaný dialóg? AKOKOĽVEK zložito to znie skúsme spolu komunikovať a povedať: Som tu ja a moje mesto, miesto, tam, kde bývam, nie len príroda ale aj dianie okolo teba. Zapoj sa do chodu svojho mesta, tam kde bývaš ty a spoločne ho urobme lepším!

Viac informácií

Čo treba vedieť, kým vycestuješ za prácou do zahraničia.

ICM PD Spravodajstvo | Nedeľa, 01. Apríl 2018

obrazok
V mesiaci apríl sme odštartovali na strednej Odbornej škole obchodu a služieb Kalinčiaka preventívne besedy na tému Obchodovanie s ľuďmi. Následne až do mesiaca október sa uskutočnia besedy na rôznych školách podľa prejaveného záujmu. Na besedách sa mladí ľudia dozvedajú mnoho informácií, ktoré sú pre nich mnohokrát neuveriteľné a nepochopiteľné. Ak sa ešte na tvojej škole…

Viac informácií

Závislosť, čo je fakt a čo mýtus?

ICM PD Spravodajstvo | Nedeľa, 01. Apríl 2018

obrazok
Ahoj ICM-káči! Viete čo znamená nelátková závislosť? Práve na túto tému sa prídeme ku vám tento rok porozprávať. Dúfame, že sa rovnako ako my aj vy tešíte na nás a máte pripravené otázky, ktoré radi zodpovieme!

Viac informácií

Vieme o čom hovoríme, ako konáme?

ICM PD Spravodajstvo | Štvrtok, 01. Marec 2018

obrazok
Ahoj kamoš, prečo je nám všetkým jedno aký je tvoj pôvod, farba pleti, stále si náš kamoš! Poďme spolu v tomto roku vyriešiť otázky týkajúce sa diskriminácie, prevencie proti rasizmu,nacionalizmu a vysvetliť, čo znamená to zvláštne slovo xenofóbia!

Viac informácií

Môžeš byť aj ty súčasťou konzultácií.

ICM PD Spravodajstvo | Pondelok, 19. Február 2018

V rámci IV. štruktúrovaného dialógu budeme v roku 2018 konzultovať zadané otázky z Rady Európy , svojou troškou môžeme prispieť k analýze a vyhodnoteniu otázok a potrieb slovenskej mládeže prostredníctvom aj takýchto aktivít.

Viac informácií

Strana:  1 2 3 >  Posledná »

Vyber si svoje Informačné centrum mladých