ICM Levice

O nás
Spravodajstvo
Pozvánky
Fotogaléria
Dokumenty
Kontakt
RSS/Atom

ICM na Slovensku

ICM Levice - spravodajstvo

Mladým bez servítky 2

ICM LV Spravodajstvo | Streda, 14. November 2012

obrazok
MsPM Levice pokračoval v projekte "Bez servítky" II.ročníkom, projekt je zameraný na prevenciu protispoločenskej činnosti mladých ľudí.
ICM Levice má svoje zastúpenie v Mestskom parlamente mládeže od jeho vzniku. Posledným projektom, ktorý členovia MsPM realizovali, bol II.ročník projektu "Mladým bez servítky". Prostredníctvom workshopov, diskusiami k odborným filmov sa mladí ľudia dozvedeli viac informácií z oblasti protispoločenskej činnosti, závislostí, ale aj možnostiach prevencie a aktivitách mesta a štátnych orgánov v tejto oblasti. Zaujímavými aktivitami boli aj besedy s primátorom Levíc Štefanom Mišákom, poslancom NR SR Mariánom Kérym a s preventistom Mestskej polície Milošom Adámikom.
"Projekt bol zážitok na celý život..so skvelými ľuďmi, skvelou koordinátorkou, témami a pochopením, že v dnešnej dobe s nami ľudia jednajú so servítkou pred ústami..ale my, dnešní mladí ľudia, potrebujeme podať všetko po lopate.."aj takto hodnotili projekt jeho účastníci. Veríme, že získané informácie budú ďalej šíriť medzi svojich rovesníkov.
Činnosť Informačného centra mladých Levice podporuje MŠVVaŠ SR.

pošli na vybrali.sme.sk Pošli do vybrali.sme.sk

Komentár (0)         Trvalý odkaz         Odporučiť emailom     Verzia pre tlačHlavná stránka

Facebook

Facebook