Nájdi si brigádu s Jooble.

obrazok
Užívatelia stránky ICM.sk majú k dispozícii ďalšiu možnosť hľadať si prácu, či brigádu podľa svojho výberu. Bude k tomu slúžiť portál Jooble.org, ktorý sa stáva partnerom ICM.sk v oblasti Kariéra a zamestnanie.
Nielen Jooble.org bude ľahko prístupný pre našich klientov, ale aj naopak, ponuky vzdelávania a podujatí z oblasti práce s mládežou a neformálneho vzdelávania budú zdieľané a propagované na portáli Jooble.org. Tešíme sa na spoluprácu.
A čo to vlastne Jooble.org je?

Kde hľadať informácie o podnikaní?

Podnikanie je jednou z alternatív kariérnej sebarealizácie. Ak chcete byť sami sebe šéfom, je na mieste zamyslieť sa nad týmto druhom živobytia. Podnikanie však nie je iba o osobnej slobode a potenciálnom finančnom zisku, no aj o mnohých rizikách a povinnostiach, ktoré na budúceho podnikateľa čakajú. Aby sa vám ľahšie rozhodovalo a prípadne aj neskôr začínalo podnikanie, pomôžeme vám zorientovať sa v tom, kde nájdete potrebné informácie.

Presbium.sk - nový pracovný portál

obrazok Hľadajte si prácu pomocou verejnej databázy životopisov na http://www.presbium.sk.
Po zaregistrovaní sa cez Facebook zistíte, kde pracujú vaši kamaráti a získate tak dôveryhodné informácie o zamestnávateľoch a agentúrach.

Čo znamená otvorenie pracovných trhov pre občanov SR?

obrazok Na portáli Profesia.sk sme pre vás našli zaujímavý článok, v ktorom sú zhrnuté všetky dôležité informácie o novootvorených pracovných trhoch v Rakúsku a Nemecku. Čo všetko teda potrebujete, čo dostanete a čo nie, proste veci, ktoré zaujímajú asi všetkých, ktorí hľadajú prácu práve v týchto krajinách.
Článok nájdete na tomto linku:
http://www.profesia.sk/cms/dokumenty-na-stranke/hladanie-prace/co-znamena-otvorenie-pracovnych-trhov-pre-obcanov-sr/43190

Chystáte sa za prácou do zahraničia?

obrazok Ste na tento krok dobre pripravení? Premysleli ste si, v ktorej krajine chcete pracovať? Máte dostatok informácií o pracovných podmienkach a podmienkach pobytu v jednotlivých krajinách?

Využite šancu byť informovaní a objednajte si u nás výbornú brožúrku pod názvom “Ozveme sa Vám...” Čo by ste mali vedieť, ak sa uchádzate o zamestnanie v inej krajine EHP.

Prácu si môžete nájsť už aj cez mobil. Mobilná Profesia.sk je tu.

obrazok Pracovné ponuky môžete sledovať aj cez mobilné telefóny. Spustili sme mobilnú verziu Profesie.
Ak sa pripájate na internet cez mobil, choďte na m.profesia.sk, vyskúšajte a okomentujte. Mobilnú verziu stále vylepšujeme, potešíme sa názorom.

CV online

obrazok

Navštívte stránnku: cvonline.sk

IT Kariéra

Strana:  1 2 >

Užitočné weby k téme a knižnica

Užitočné weby k téme Práca na Slovensku:

Informačné centrum mladých:www.icm.sk
Idex.sk - pracovné ponuky v SR:www.idex.sk
Profesia.sk:www.profesia.sk
Praca.sk:www.praca.sk
Jobagent.sk:www.jobagent.sk
321job.sk:www.321job.sk
Brigáda.sk:www.brigada.sk
Kariéra:www.kariera.zoznam.sk
Úrad práce,soc. vecí a rodiny:www.upsvar.sk
Naše prvé platy:www.naseprveplaty.sk
Careerjet.sk:www.careerjet.sk
Presbium - práca, brigáda, v SR i v zahraničí:www.presbium.sk
Jooble.org:www.jooble.org

Vyber si svoje Informačné centrum mladých