Informačné centrum mladých on-line

logo Informačné centrum mladých

Hlavná stránka

Publikované: 04.08.2017 o 10:41

Adresa zápisu: http://icm.sk/index.php/pracovny_servis/artikel/najdi_si_brigadu_s_jooble/

Nájdi si brigádu s Jooble.

obrazok
Užívatelia stránky ICM.sk majú k dispozícii ďalšiu možnosť hľadať si prácu, či brigádu podľa svojho výberu. Bude k tomu slúžiť portál Jooble.org, ktorý sa stáva partnerom ICM.sk v oblasti Kariéra a zamestnanie.
Nielen Jooble.org bude ľahko prístupný pre našich klientov, ale aj naopak, ponuky vzdelávania a podujatí z oblasti práce s mládežou a neformálneho vzdelávania budú zdieľané a propagované na portáli Jooble.org. Tešíme sa na spoluprácu.
A čo to vlastne Jooble.org je?

Jooble je pracovný portál, cieľom ktorého je pomôcť Vám nájsť prácu vašich snov.

Na Jooble nájdete všetky pracovné ponuky, voľne miesta a aktuálne konkurzy. Počuli ste niekedy o niečom takom? Takže, všetky voľné pracovné miesta a ponuky na Slovensku sú teraz dostupne iba na Jooble. Dôvodom nie je to, že jooble je „najväčším pracovným portálom na Slovensku“, „popredným svetovým zdrojom pracovných ponúk“. Dôvodom sú hlavné funkcie Jooble: tak isto, ako aj iné vyhľadávače, Jooble neuschováva všetky informácie vo vlastnej databáze, ale vie si ich vyhľadať a dokáže to oveľa lepšie, ako iný vyhľadávač.

Po zadaní dotazu dostanete výsledky z viac ako 125 pracovných portálov na Slovensku, ktoré vyhovujú Vaším kritériám hľadania.

Jooble sme vytvorili pre ušetrenie vášho času. Prácu, ktorá bude Vám vyhovovať 100% nájdete prostredníctvom jedného dotazu. Pre „gurmánov“, ktorí radí využijú život naplno, sme vytvorili rôzne nástroje ako rozšírene hľadanie a množstvo filtrov. Je zrejme, že v porovnaní s novinami alebo bežnými pracovnými portálmi, hľadanie práce na Jooble sa zdá na začiatku neobyčajný. No ak si naň zvyknete, isto nájdete prácu svojich snov. Jediná podmienka je, aby práca vašich snov existovala.

Naš tím neustále pracuje na tom, aby bolo hľadanie práce čo najjednoduchšie. Jooble sa neustále vyvíja pridaním nových služieb a funkcií. Takže, ak máte akékoľvek nápady pre zlepšenie Jooble, dajte nám o tom vedieť.

Ako sa vraví: „Obraz nahradí tisíc slov“. A preto namiesto čítania o našom vyhľadávači ho radšej vyskúšajte!

zdroj:

Informácie o portáli pochádzajú priamo z http://www.jooble.org