Hlavná stránka > Voľný čas > Posledná Café Európa v tomto roku

Voľný čas

Posledná Café Európa v tomto roku

Lucia Macaláková | Pondelok, 13. December 2010

obrazok Pomoc štátu pre bezdomovcov nestačí! To je téza poslednej debaty Café Európa v tomto roku.

V studenom decembrovom počasí sa mnohí z nás zamýšľajú nad tým, ako prežijú ľudia na ulici, ktorí nemajú kam utiecť do tepla. Aká je súčasný postoj štátnej pomoci bezdomovcom? Potrebujú ľudia na ulici pomoc od spoločnosti? Alebo majú zodpovednosť za svoju životnú situáciu niesť sami? Príďte si vypočuť názory odborníkov na túto tému a vyjadrite svoj názor.

Diskutovať budú:
Anton Srholec (riaditeľ ubytovne pre bezdomovcov Resoty)
Ľudmila Lacková (starostka mestskej časti Vrakuňa)

Na debate je úlohou jedného rečnícka tézu obhájiť, druhý rečník sa ju snaží vyvrátiť. Priestor bude aj pre vás, aby ste sa aktívne zapojili do debaty a vyjadrili váš názor na diskutovanú tému.

Debata je otvorená zdarma pre všetkých!

Debata Café Európa v sa bude konať 14.12.2010 o 17:30 v Panta Rhei Poštová v Bratislave.

Pudujatie organizuje Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, v spolupráci so Slovenskou debatnou asociáciou a kníhkupectvom Panta Rhei. Viac info http://www.cafeeuropa.sda.sk

Zdroj:

http://www.mladez.sk



Komentár (0)         Trvalý odkaz

Odporučiť emailom     Verzia pre tlač


Voľný čas
Hlavná stránka